Новини

Свіжа порція чуток про нову Assassin’s Creed

Мережею давно блукають чутки про нову частину Assassin’s Creed з підзаголовком Kingdom. Нещодавно на сайті Wccftech з’явилася нова порція “відомостей” про гру:

  • проект позбувся робочої назви, тепер він начебто називається Assassin’s Creed Ragnarok;
  • на відміну від AC Odyssey, ви не зможете обрати стать персонажа — героєм гри є вікінг-чоловік;
  • події гри розгортаються на початку 1000-х років нашої ери;
  • мапа охопить Данію, південь Скадинавського півострова, а також окремі частини Англії та Ірландії;
  • чимало місій засновані на місцевому фольклорі, а в одному завдань ми зустрінемо Одіна (який гарантовано буде представником раси Ісу);
  • анонс слід чекати у лютому 2020 року на спеціальному заході PlayStation, а реліз відбудеться восени 2020 року;
  • гру випустять одночасно на новому і поточному поколінні консолей.

Слід розуміти, що вся ця інформація не виходить за рамки чуток, і може не мати нічого спільного з наступною частиною Assassin’s Creed. Наскільки правдоподібними вони здаються вам?

Цікаве по темі

Сергій Мельник

Привіт)

  • Якщо дійсно буде відсутність вибору персонажа - то це переможна перемога! За що полюбили перші АС? За те, що можна було пережити історію людини, що жила сотні років тому. Без дибільних варіантів вибору в діалогах, без різних персонажів - суто історія. І завдяки цьому ґеймери так полюбили Дезмонта, Альтаїра, Еціо.
    Якщо вони реально ще заберуть ці варіанти вибору в діалогах, то ціни їм не буде!

    • Баєк із Сіви теж мій улюблений герой. А от грецький "Асасин" - то муйня.

      • Грецький Ассасин - найкращий ассасін після AC 2. А Баєк із Сіви - це повна муйня. В Одіссеї шикарний сюжет, а ним може похвалитись мало яка частина серії, тільки друга і Одіссея. Вибір в діалогах має бути, а ось буде в грі один або два персонажа на вибір не має значення.

        • Я сподіваюсь це якась трьохшарова постіронія? Адже адекватна людина не буде говорити такі речі про Odyssey... Тим більше ставити на один рівень з АСІІ

          • Не сподівайся. Адекватна людина, яка пройде Одіссею, а не складатиме свою думку про неї з оглядів різних блогерів, поставить Одіссею одразу після АС2. Гра наголову краща за AC Origins наявністю доброго сюжету і добре прописаних персонажів і тим же самим краща за всі інші частини АС за винятком другої.

  • А я не зміг нормально сприймати франшизу. Спробував першу гру, наче усе оригінально, нові технології, але чомусь не пішло, спробував другу - теж якось так собі, а далі вже і не виникало цікавості. Тепер просто спостерігаю за розвитком серії і радий, що на неї є попит, але самому грати не хочется.
    До речі про постер - занадто багато асоціацій з останнім "Боговм війни", скандинавська тематика взагалі останні років 5 у іграх набирає обертів, ну а God of War 4 її втілив особливо яскраво.

  • Чекаю на хороший сюжет кажуть що механіки будуть з інших частин серії ігор assassin's creed

EA проводить нову масштабну хвилю скорочень

EA продовжує реструктуризацію — скорочення торкнулися одразу кількох напрямків, включаючи службу підтримки гравців, рекрутинг, IT…

8 хвилин

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

1 годину

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

2 години

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

3 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

5 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

6 години

This website uses cookies.