Прев’ю Dropzone

Гібриди. Ці дивні створіння час до часу з’являються то тут, то там. Деякі з них корисні, інші ж просто безсенсовні й потворні. Отож, сьогодні я спробую розповісти вам про свої враження від Dropzone — гібридної MOBA-стратегії. Що воно таке, чи має воно свою нішу й чи потрібне взагалі. От про що хотілося би поговорити.

Почну з того, що це враження людини, що вже років 7 грає на постійній основі і в MOBA і в RTS.

Спершу хотілося б перейти одразу до головного і розповісти, що ж такого цей Dropzone може запропонувати гравцеві. Його концепція, на перший погляд, виглядає дуже навіть цікаво: беремо героя з MOBA, даємо гравцеві його кастомізувати (від типу автоатаки і до здібностей), множимо на 3, щоби було веселіше. В результаті, ми можемо створити трьох дуже навіть унікальних бійців, котрі будуть максимально можливо допасовані до нашого стилю гри. І це дійсно круто! Першу годину гри займе процес повільного та вдумливого підбирання деталей для ваших бійців та їхнє тестування. Але, за рахунок того, що під вашим контролем є де факто вся ваша команда вимоги до навичок гравця на порядок вищі ніж в сусідів по цеху. Через це хотілося б побачити більше здібностей, котрі мали б можливість автокасту, що звільнив би мозок та руки для вирішення більш важливих проблем.

Щодо ігрових режимів, то є PvP та, як не дивно, PvE. Перший з них крутиться довкола дуельних сутичок, що більше пасує саме стратегіям, проте тут MOBA відчувається лише в підконтрольних гравцеві юнітах. Відбувається це дійство на круглій мапі з купою точок появи ворогів — з них ми вибиваємо ядра, котрі треба здавати в центрі мапи. От і все, що треба робити. Сутички, якщо й відбуваються, йдуть переважно в центрі мапи, та насправді перемагає той, хто швидше наздає ядер та отримає більше досвіду.

Коротка ремарка. Досвід тут, як і в HOTS, отримується в загальний казан, та є відмінність: після отримання рівня ми можемо покращити лише одного юніта, тож часто доводиться трохи подумати, щоб обрати оптимальний шлях розвитку вашої команди.

За рахунок цього відігратися практично неможливо і переважну більшість матчів виграє той, хто краще покаже себе на початку гри.

PvE-шна частина гри, поки що, обмежена захистом ядра від хвиль ворогів у товаристві двох друзів. Грається воно доволі цікаво і хотілося б у майбутньому побачити подальший розвиток цієї складової гри.

Dropzone має доволі цікавий концепт, та я все ж таки очікував від цієї гри чогось більшого. Хотілося би побачити щось більш схоже на звичні MOBA. Як от бої 3 на 3 на мапі з трьома лініями, якихось кріпів та переміщення вуликів почвар в простір між ними. При цьому можна було б зберегти ядерну механіку, але зробити матчі цікавішими.  Та Dropzone має значний потенціал, що може розвинутись в щось цікаве та унікальне. Цікаво буде спостерігати за тим, як гра буде пробиватись з дочасного доступу і поволі йтиме до релізу. Але в теперішньому стані я маю для Dropzone неоднозначні прогнози. Поєднуючи в собі цікаві та інноваційні механіки, вона водночас має обмаль якісних ігрових ситуацій, що змушували б хотіти повернутись в цю гру. Тому, принаймні в теперішньому стані, Dropzone — проект нішевий, причому ніша ця не така вже й велика.

Читайте також

Наскільки добре ви знаєте League of Legends? (ТЕСТ)

Наскільки добре ти знаєш League of Legends

Насколько хорошо вы знаете League of Legends? (ТЕСТ)

Насколько хорошо ты знаешь League of Legends

Тиждень MOBA (League of Legends) | ЗАПИС

Стрім Dropzone | 23.02 o 21:00

Defense of the Legends — Dota 2 оновлення 7.00

Прев’ю Paragon

Від двох до п’яти. Як підвищити рівень MMR у Dota 2?

Огляд Battleborn

Популярне