Прев’ю The SKIES

The Skies, пост-апокаліптична RPG від студіі Eforb Games, впевнено крокує до стадії бета-тесту, а отже час знову збирати свій рюкзак і вирушати до піднебесся. А по дорозі заодно й поглянути, що ж нового приготували нам розробники. (прев’ю попередньої альфа версії)

Мандруючи оновленим простором The Skies перше, що впадає в очі — це звичайно графіка. Гра зробила помітний стрибок в плані графічної складової і більше не виглядає, мов якийсь обрубок програмного коду, як це було в альфа-версії. Крім того, самі локації стали більш живими. Кімарі тепер не така безжиттєва пустка як було колись, а ферма стала більш живою за рахунок маленьких декорацій та наповнення. В цілому, світ тепер виглядає набагато цікавішим і більш атмосферним. Саме цього мені не вистачало в альфі проекту, і дуже тішить, що розробники виправляють ситуацію. Також була допрацьована ергономіка інтерфейсу, був поліпшений редактор персонажів та були додані інші приємні графічні дрібниці.

В ігроладній складовій теж є зміни, хоча й не так багато, як хотілося б.

Прев'ю The SKIES

В грі з’явилася система крафту, а гротескна таблиця робіт, яку ми спостерігали в альфі нарешті почала працювати. Тепер завдяки системі крафту, ви можете спокійно насолоджуватися запахом смаженої собачатини, позираючи крізь сизий дим вогнища на чудесний захід сонця. Ну а якщо ви не такий пробитий романтик, то можете зробити собі куртку із собачої шкури або рушницю із металобрухту. Також разом із системою ремесел була додана система збору ресурсів.

Отож, поснідавши шашликом із місцевих тузиків та бобиків, ми рушили на північ до місцевої лісозаготівлі. В старій будівлі для лісозаготівельних робіт можна було побачити високий тотем з людськими черепами на вершині. Спочатку можна подумати, що це якесь ритуальне місце, але ні. В The Skies додали систему кланів, а подібні тотеми є позначенням ключових точок — таких собі РvР арен, де представники кланів вирішують, хто з них крутіший. Також від захоплення цих точок залежить контроль території та рейтинг клану. В цілому система стандартна: є рейтингова таблиця, і той хто на її вершині, той все і контролює, вивішує свої стяги в місті та отримує ресурси з території. В цілому ключова ставка в системі кланів зроблена на війну за ресурси та території. В подальшому розробники обіцяють кланові бази — такі собі фортеці, які теж можуть стати об’єктом PvP боїв. Окрім цього, в гру додали змогу створювати групу, тож тепер ви можете збиратися з друзями та разом відкривати для себе простори пост-апокаліптичної пустелі.

Прев'ю The SKIES

Напевно, багато хто задавався питанням, а чи є в грі транспорт? Адже навіть в системі крафту є розділ транспортних засобів, а в ігровому світі можна зустріти каністри с бензином. Крім того, локації у грі величенькі й розвідати все своїм ходом досить-таки проблематично. Так, транспорт у грі передбачений, але в поточній версії гри його поки що немає. Розробники обіцяють додати транспортні засоби впродовж декількох місяців після того, як реліз грі відбудеться в Steam.

В цілому гра зробила дуже помітний розвиток. Була сильно доповнена графічна складова, квести стали цікавішими, а також збільшилась їхня кількість. З’явилося чималого ігрового контенту, а також були закладені перші цеглини кланових воєн. Тому хочеться побажати розробникам працювати у такому ж темпі та успіхів у подальшій розробці гри.

Читайте також

Вовк ексгібіціоніст та комікс новини жовтня (MariAm)

Фон новини жовтень 2022

ОРА-ОРА-ОРА-ОРА-ОРА! — Огляд JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R

Jojo

Культове поєднання — Огляд Cult of the Lamb

Cult of the Lamb

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

НОВИЙ Z.Z.Zашквар від китайців та старт тестування українського OVERWATCH (Game Story)

застdsgfgавка

Легендарна інді: історія створення Stardew Valley | огляд від Nikattica

stardew valley

Огляд Postal: Brain Damaged. Просто хороша аморальна гра (Rendaros UA)

postal огляд

Tower of Fantasy 💙💛 Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: