web analytics

Прев’ю The SKIES

The Skies, пост-апокаліптична RPG від студіі Eforb Games, впевнено крокує до стадії бета-тесту, а отже час знову збирати свій рюкзак і вирушати до піднебесся. А по дорозі заодно й поглянути, що ж нового приготували нам розробники. (прев’ю попередньої альфа версії)

Мандруючи оновленим простором The Skies перше, що впадає в очі — це звичайно графіка. Гра зробила помітний стрибок в плані графічної складової і більше не виглядає, мов якийсь обрубок програмного коду, як це було в альфа-версії. Крім того, самі локації стали більш живими. Кімарі тепер не така безжиттєва пустка як було колись, а ферма стала більш живою за рахунок маленьких декорацій та наповнення. В цілому, світ тепер виглядає набагато цікавішим і більш атмосферним. Саме цього мені не вистачало в альфі проекту, і дуже тішить, що розробники виправляють ситуацію. Також була допрацьована ергономіка інтерфейсу, був поліпшений редактор персонажів та були додані інші приємні графічні дрібниці.

В ігроладній складовій теж є зміни, хоча й не так багато, як хотілося б.

Прев'ю The SKIES

В грі з’явилася система крафту, а гротескна таблиця робіт, яку ми спостерігали в альфі нарешті почала працювати. Тепер завдяки системі крафту, ви можете спокійно насолоджуватися запахом смаженої собачатини, позираючи крізь сизий дим вогнища на чудесний захід сонця. Ну а якщо ви не такий пробитий романтик, то можете зробити собі куртку із собачої шкури або рушницю із металобрухту. Також разом із системою ремесел була додана система збору ресурсів.

Отож, поснідавши шашликом із місцевих тузиків та бобиків, ми рушили на північ до місцевої лісозаготівлі. В старій будівлі для лісозаготівельних робіт можна було побачити високий тотем з людськими черепами на вершині. Спочатку можна подумати, що це якесь ритуальне місце, але ні. В The Skies додали систему кланів, а подібні тотеми є позначенням ключових точок — таких собі РvР арен, де представники кланів вирішують, хто з них крутіший. Також від захоплення цих точок залежить контроль території та рейтинг клану. В цілому система стандартна: є рейтингова таблиця, і той хто на її вершині, той все і контролює, вивішує свої стяги в місті та отримує ресурси з території. В цілому ключова ставка в системі кланів зроблена на війну за ресурси та території. В подальшому розробники обіцяють кланові бази — такі собі фортеці, які теж можуть стати об’єктом PvP боїв. Окрім цього, в гру додали змогу створювати групу, тож тепер ви можете збиратися з друзями та разом відкривати для себе простори пост-апокаліптичної пустелі.

Прев'ю The SKIES

Напевно, багато хто задавався питанням, а чи є в грі транспорт? Адже навіть в системі крафту є розділ транспортних засобів, а в ігровому світі можна зустріти каністри с бензином. Крім того, локації у грі величенькі й розвідати все своїм ходом досить-таки проблематично. Так, транспорт у грі передбачений, але в поточній версії гри його поки що немає. Розробники обіцяють додати транспортні засоби впродовж декількох місяців після того, як реліз грі відбудеться в Steam.

В цілому гра зробила дуже помітний розвиток. Була сильно доповнена графічна складова, квести стали цікавішими, а також збільшилась їхня кількість. З’явилося чималого ігрового контенту, а також були закладені перші цеглини кланових воєн. Тому хочеться побажати розробникам працювати у такому ж темпі та успіхів у подальшій розробці гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Справжній сенс The Last Campfire (Game Design — мистецтво)

thelastcampfireplayua

Лише сідницями ситий не будеш. Огляд Stellar Blade

stellar blade cover

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Огляд другого етапу кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

p.ua.ferrari challenge

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1