Primal Fears отримує користувацьку локалізацію

Українська спільнота Steam Translation Server випустила свій перший користувацький українізатор — до гри Primal Fears (Steam). Тестування локалізації ще не завершено, але ми робимо «дочасний доступ» з однієї важливої причини: до 25 липня на гру діє знижка 85% і вона коштує лише 1$, тож українські шанувальники подібного жанру зможуть отримати цю іграшку за приємну ціну ще й з українським перекладом.

Зазвичай ми спершу ведемо довгі і найчастіше невдалі перемовини з розробниками, щоб отримати дозвіл, і тільки потім починаємо переклад гри, однак цього разу все сталося інакше. Сергій Богданцев, наш активний модератор і перекладач, просто взяв і переклав гру, нікого не питаючи. І навіть написав невеличкий українізатор для лінивих, щоби можна було отримати українську версію натисканням однієї кнопки.

Інструкція з підключення української локалізації міститься у посібнику Steam (файли знаходяться на GitHub). Долучити український переклад можна також вручну, без завантаження виконуваного файлу, достатньо просто покласти файл із перекладом у потрібну папку і відредагувати файл шрифтів.

Українізатор ставиться на ліцензійну версію гри. Щодо піратських нічого не гарантуємо і категорично не рекомендуємо, адже піратство є однією з головних причин відсутності офіційної підтримки української мови у більшості ігор — це просто невигідно для розробників. Зрозуміло, що економічно у нас непроста ситуація, та принаймні у випадку недорогих ігор піратити просто соромно. Гра зараз коштує як дві пачки чіпсів.

Після того, як тестування буде завершено, ми плануємо зв’язатися із розробниками, поставити їх перед фактом здійсненого перекладу, і попросити офіційно додати локалізацію у гру. Якщо за ці вихідні буде зростання продаж в Україні, то це буде нашим додатковим аргументом.

Однак ми не закликаємо вас купувати цю гру будь-що. Жодних гарантій, що локалізацію додадуть офіційно немає. Можливо компанія, яка зробила гру, вже й не існує, бо нових ігор за останні роки вони не випускали. Це досить нішева гра на любителя і вже досить стара, тож купуйте, тільки якщо вам подобається цей жанр.

Primal Fears — це постапокаліптична забавка з самітним та кооперативним режимами, де вам доведеться пробиватися крізь натовпи покручів в ізометричній проекції і дізнаватися з газетних уривків, що ж сталося зі світом.

Читайте також

STS UA — звіт за 2017

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Вийшла користувацька локалізація для Half-Life: Source

Half-Life: Source

Нові локалізації від STS UA. Випуск 2

Українська локалізація To the Moon

STS UA — звіт за січень-березень 2017

Нові українські локалізації від STS UA

Відкрилися україномовні пабліки Steam у соцмережах

Популярне