Project CARS 3 залишиться без кросплею

Новими подробицями гри поділився представник Slightly Mad Studios Джозеф Беррон. Найголовнішим нововведенням він назвав технологію освітлення CFR (Clustered Forward Rendered). Вона відрізняється від тих, що використовували у попередніх частинах серії. За словами Джозефа, CFR дозволяє використовувати більшу кількість активних джерел світла без негативного впливу на швидкодію ПК чи консолі. Окрім цього, поліпшили якість відображень на поверхнях, покращили VR-версію, а система LiveTrack 3.0, що моделює атмосферу, погоду і дорожнє покриття, працює краще, ніж раніше.

До гри вирішили не додавати трасування променів, аби fps лишалося на позначці 60. До того ж, розробники вважають, що  PlayStation 4 та Xbox One не готові до використання такої технології.

Тепер відомо, що Project CARS 3 не підтримуватиме DirectX 12 і не отримає кросплею. Розробники планують додати його лише в наступних іграх.

Нагадаємо, Project CARS 3 вийде 28 серпня на ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Передзамовити її можна тут:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Обидві Project CARS скоро зникнуть із продажу

На ігри серії Project CARS у Steam діють знижки до 85%

Project CARS 2

Project CARS 4 обіцяють зробити найреалістичнішим автосимулятором в історії

Розпочалося попереднє замовлення Project CARS 3

Порадник ґеймера: Серпень 2020

PlayStation 5, Жорстока жорстокість: Частина 2, Шквал анонсів [Подкаст]

Horizon: Forbidden West

Ключі на старт: Project CARS 3 вийде наприкінці серпня

Безкоштовна Total War, Кейдж-пророк, анонс Project CARS 3 — PlayNews

Detroit: Become Human