Razer Viper розганяє кіберспорт до швидкості світла

Компанія Razer представила Razer Viper — легку мишку для ґеймерів, що розроблена в співпраці з професійними кіберспортсменами та обладнана оптичним перемикачем для мишок від Razer. Передовий оптичний сенсор Razer 5G та кабель Razer Speedflex забезпечать перевагу у турнірних матчах.

Viper — перша мишка компанії Razer, що обладнана новими оптичними перемикачами. Саме вони дозволили інженерами компанії добитися потрійної швидкості активації, у порівнянні з традиційною механікою. Стандартні механічні перемикачі відправляють електричні сигнали за допомогою металевих контактів, створюючи ефект відскоку, який може викликати численні спрацювання. Для того, щоб реєструвався тільки один натиск, задіюється затримка відскоку, що продукує занижену швидкість реагування.

Оптичні перемикачі дозволяють прибрати необхідність в фізичному контакті, під час відправки сигналу. Інфрачервоний промінь, що проходить через затвор, відправляє сигнал комп’юттеру, завдяки чому перемикачі миттєво реагують на натиск пальця, дозволяючи миттєво виконувати будь-які дії. Ці перемикачі створювалися з метою витримати найсуворіші випробування та розраховані на 70 мільйонів натисків. Ця мишка не підведе навіть в найгарячішому поєдинку та забезпечить відмінну швидкість і точність.

Бойове хрещення у професіоналів

Razer Viper випробовувалася провідними світовими кіберспортсменами. Легенда CS: GO з MIBR, Епітасіо «ТАСО» де Мело, використовував протитп Razer Viper на турнірах протягом останнього року.

Тільки-но я побачив Razer Viper, відразу закохався — адже ця мишка прекрасної форми. Спрацьовування оптичного перемикача плавніше та швидше, а гнучкість кабеля робить її ідеальною для CS: GO.

Епітасіо «ТАСО» де Мело, професійний гравець CS: GO з MIBR

Важить як пір’їнка, але б’є як блискавка

З вагою 69 г., Viper — найлегша з усіх провідних мишок, що коли-небудь випускалися компанією Razer. Легкість конструкції досягається відмовою від використання «скелетної» структури, без втрати в міцності та надійності, що вкрай важливо для професійних змагань. Форма мишки також підходить і для шульг.

Максимальна конфігурованість

Razer Viper — результат тривалої співпраці компанії Razer з найвідомішими кіберспортсменами планети. Це дозволило створити мишку з усіма функціями, що необхідні для турнірів. Налаштутвання DPI можна вивірити з допомогою Razer Synapse 3 та зберегтти у вбудованій пам’яті Viper. У конструкції мишки вісім клавіш, які можна запрограмувати, призначивши макроси та додаткові функції, завдяки чому гравець може миттєво діяти в критичний момент.

Ціна та доступність

Поки не відомо, коли саме мишка з’явиться в Україні, втім на Заході її продають за ціною $79.99.

Читайте також

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Razer презентували першу в світі “розумну” маску з RGB-підсвіткою

Чорна П’ятниця у ЗОНА51: прокачай своє обладнання

Razer випустили ґеймерську… жуйку

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

Аніме затримуються через пандемію. Одразу всі.

Basilisk від Razer тепер без проводів

Грайте стильно: MERCURY COLLECTION 2019 від RAZER

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: