Razer випускає Wi-Fi роутер, що дозволить стрімити з комфортом

Компанія Razer оголосила про випуск Razer Sila — високопродуктивного Wi-Fi роутера. Пристрій оптимізовано для ігор, що потребують стабільного інтернет з’єднання, стрімінгу та завантаження мультимедійного контенту.

Razer Sila використовує ряд технологій для забезпечення якомога стабільнішого з’єднання у офісі та вдома. Серед них Razer Fast Track та Multi-Channel ZeroWait DFS. Завдяки можливості налаштування Razer Sila через мобільний додаток, робота з ним проста та зручна.

Razer Fast Track використовує глибокий аналіз пакетів та адаптивну технологію навчання, дозволяючи користувачу встановлювати пріоритезацію трафіку, в залежності від додатку та типу пристрою. Система автоматично визначає консолі і їх користувачі зможуть з легкістю адаптувати свою мережу для якомога плавнішої гри чи стрімінгу. Razer Fast Track в один клік включає ігровий режим для автоматичного резервування каналу під онлайн ігри.

 

Наші пристрої та ПЗ постійно сягають нових висот продуктивності. Але висока точність та низькі затримки не мають сенсу, якщо обривається Wi-Fi. Тому ми зробили черговий крок у побудові фундамента для нашої екосистеми і це — Wi-Fi, що працює де б не знаходився користувач.

Мінь-Лян Тан, співзасновник та генеральний директор Razer

Запатентована технологія Multi-Channel Zero-Wait DFS дозволяє «чистим» Wi-Fi каналам уникати мережевого трафіку і підтримувати високі показники у додатках, без схильності до затримок та розриву з’єднання.

Пристрій розроблявся у співпраці з інженерно-технологічною компанією Design Labs, що заснована колишніми працівниками мережевих гігантів Qualcomm та Broadcom. Продажі Razer Sila розпочалися уже сьогодні. Орієнтовна ціна — $249.99.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Круті подарунки для геймера: від портативної приставки до оперативки

gamers gift

Що божевільного було на День сміху?

Among us horse

Razer розкрила характеристики та вартість портативного комп’ютера Edge

Razer Edge

Razer анонсували пристрій з 5G для надшвидкого хмарного ґеймінгу

Razer 5G Edge

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Razer презентували першу в світі “розумну” маску з RGB-підсвіткою

Чорна П’ятниця у ЗОНА51: прокачай своє обладнання

Razer випустили ґеймерську… жуйку