Razer випускає Wi-Fi роутер, що дозволить стрімити з комфортом

Компанія Razer оголосила про випуск Razer Sila — високопродуктивного Wi-Fi роутера. Пристрій оптимізовано для ігор, що потребують стабільного інтернет з’єднання, стрімінгу та завантаження мультимедійного контенту.

Razer Sila використовує ряд технологій для забезпечення якомога стабільнішого з’єднання у офісі та вдома. Серед них Razer Fast Track та Multi-Channel ZeroWait DFS. Завдяки можливості налаштування Razer Sila через мобільний додаток, робота з ним проста та зручна.

Razer Fast Track використовує глибокий аналіз пакетів та адаптивну технологію навчання, дозволяючи користувачу встановлювати пріоритезацію трафіку, в залежності від додатку та типу пристрою. Система автоматично визначає консолі і їх користувачі зможуть з легкістю адаптувати свою мережу для якомога плавнішої гри чи стрімінгу. Razer Fast Track в один клік включає ігровий режим для автоматичного резервування каналу під онлайн ігри.

 

Наші пристрої та ПЗ постійно сягають нових висот продуктивності. Але висока точність та низькі затримки не мають сенсу, якщо обривається Wi-Fi. Тому ми зробили черговий крок у побудові фундамента для нашої екосистеми і це — Wi-Fi, що працює де б не знаходився користувач.

Мінь-Лян Тан, співзасновник та генеральний директор Razer

Запатентована технологія Multi-Channel Zero-Wait DFS дозволяє «чистим» Wi-Fi каналам уникати мережевого трафіку і підтримувати високі показники у додатках, без схильності до затримок та розриву з’єднання.

Пристрій розроблявся у співпраці з інженерно-технологічною компанією Design Labs, що заснована колишніми працівниками мережевих гігантів Qualcomm та Broadcom. Продажі Razer Sila розпочалися уже сьогодні. Орієнтовна ціна — $249.99.

Читайте також

Razer випустили ґеймерську… жуйку

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

Аніме затримуються через пандемію. Одразу всі.

Basilisk від Razer тепер без проводів

Razer Viper розганяє кіберспорт до швидкості світла

Razer Viper

Грайте стильно: MERCURY COLLECTION 2019 від RAZER

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51