Razer запускає власний цифровий магазин відеоігор

Магазини цифрової дистрибуції відеоігор… Здавалося б, до 2018 тільки лінивий не мріяв про створення власного, спостерігаючи за становленням Steam. Ми навіть бачили магазин з майнингом та криптовалютою, але найчастіше ці проекти не завойовували популярності. Та цього разу усе буде інакше! Компанія Razer запускає власний цифровий магазин відеоігор, Razer Game Store, що не намагатиметься стати черговою самостійною платформою.

Найважливішим у магазині цифрової дистрибуції від Razer буде те, що вам продаватимуть не саму гру, яку ви зможете завантажити через окремий клієнт платформотримача, а ключ до неї на одній з популярних платформ. Купляючи ігри у Razer Game Store, ви отримуватимете не тільки ключ, а і ексклюзивні знижки на інші ігри, товари Razer та кредити zSilver. Останні ви зможете використовувати у якості додаткової внутрішньомагазинної валюти. Ці елементи якісно виділяють магазин на фоні конкурентів, позбавляючи вас необхідності вантажити черговий клієнт та надаючи можливість купляти товари від улюбленого вендора за власноруч зниженою ціною.

Razer Game Store уже доступний в Україні та пропонує ґеймерам широкий асортимент товарів у євро.  Щотижня компанія Razer вибиратиме четвірку продуктів, які продаватимуться за унікальною привабливою ціною. Цього тижня це:  Far Cry 5, Assassin’s Creed: Origins, Ni No Kuni II: Revenant Kingdom та Wolfenstein II: The New Colossus.

Читайте також

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

Аніме затримуються через пандемію. Одразу всі.

Basilisk від Razer тепер без проводів

Razer Viper розганяє кіберспорт до швидкості світла

Razer Viper

Грайте стильно: MERCURY COLLECTION 2019 від RAZER

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

Razer анонсує новий ігровий смартфон — Razer Phone 2

Razer Phone 2

Популярне