Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Хоча кінотеатри по всьому світу (включно з Україною) продовжують відкриватись, релізи нових масштабних фільмів переносять все далі й далі через пандемію коронавірусу. Якщо геть нещодавно на кінець цього місяця планувалися принаймні два гучних релізи — «Тенет» Крістофера Нолана і «Мулан» від Disney, то наразі обидва були від гріха подалі перенесені на 12 і 21 серпня відповідно. Як повідомляли The Hollywood Reporter, Нолан вів переговори зі студією за допомогою відеозв’язку і був проти кардинально великих зсувів дати релізу, бо хотів підтримати індустрію кінопрокату у скрутні часи.

Разом з тим, ще один відносно великий реліз було перенесено на 2021 рік. Стрічка Девіда Ґордона Ґріна «Гелловін вбиває» (Halloween Kills), черговий витвір з серії «Гелловін» (який буде прямим продовженням фільму 2018 року) було перенесено на жовтень 2021 року. Про це повідомили офіційним зверненням в Instagram Джон Карпентер (співавтор франшизи, а також виконавчий продюсер і композитор стрічки) та Девіда Ґордона Ґрін.

Хоча це перенесення продиктовано специфічним, нішевим забарвленням фільму, його відлуння вже сприймають як тривожний дзвіночок. Мовби ще більше запланованих на цей рік фільмів ми не побачимо раніше 2021-го. Оскільки дистриб’юцією «Гелловін вбиває» займається Universal Pictures, це підживило чутки, що ще одне перенесення світить новому фільму про Джеймса Бонда (дистриб’юція яких теж лежить на Universal).

«007: Не час помирати» (No Time to Die) повинен вийти у листопаді цього року, але у спільноті вже давно подейкують, що агента 007 ми теж побачимо не раніше 2021 року. Експерт з Бондіани, Келвін Дайсон, розглянув чутки на своєму YouTube-каналі та визнав, що на тлі перенесення «Гелловін вбиває» вони виглядають правдоподібніше, ніж до того.

Читайте також

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Популярне