Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Хоча кінотеатри по всьому світу (включно з Україною) продовжують відкриватись, релізи нових масштабних фільмів переносять все далі й далі через пандемію коронавірусу. Якщо геть нещодавно на кінець цього місяця планувалися принаймні два гучних релізи — «Тенет» Крістофера Нолана і «Мулан» від Disney, то наразі обидва були від гріха подалі перенесені на 12 і 21 серпня відповідно. Як повідомляли The Hollywood Reporter, Нолан вів переговори зі студією за допомогою відеозв’язку і був проти кардинально великих зсувів дати релізу, бо хотів підтримати індустрію кінопрокату у скрутні часи.

Разом з тим, ще один відносно великий реліз було перенесено на 2021 рік. Стрічка Девіда Ґордона Ґріна «Гелловін вбиває» (Halloween Kills), черговий витвір з серії «Гелловін» (який буде прямим продовженням фільму 2018 року) було перенесено на жовтень 2021 року. Про це повідомили офіційним зверненням в Instagram Джон Карпентер (співавтор франшизи, а також виконавчий продюсер і композитор стрічки) та Девіда Ґордона Ґрін.

Хоча це перенесення продиктовано специфічним, нішевим забарвленням фільму, його відлуння вже сприймають як тривожний дзвіночок. Мовби ще більше запланованих на цей рік фільмів ми не побачимо раніше 2021-го. Оскільки дистриб’юцією «Гелловін вбиває» займається Universal Pictures, це підживило чутки, що ще одне перенесення світить новому фільму про Джеймса Бонда (дистриб’юція яких теж лежить на Universal).

«007: Не час помирати» (No Time to Die) повинен вийти у листопаді цього року, але у спільноті вже давно подейкують, що агента 007 ми теж побачимо не раніше 2021 року. Експерт з Бондіани, Келвін Дайсон, розглянув чутки на своєму YouTube-каналі та визнав, що на тлі перенесення «Гелловін вбиває» вони виглядають правдоподібніше, ніж до того.

Читайте також

Помер композитор і виконавець Vangelis

Vangelis

Помер винахідник формату GIF Стівен Вілгайт

Стівен Вілгайт

Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

200806 akihabara sega

E3 та Gamescom знову пройдуть в онлайн-форматі

E3 2021

Pfizer провела вакцинацію від COVID-19 у GTA Online

vial of covid 19 vaccine in a medical research lab

Життя важке, але куди без нього. Огляд фільму «007: Не час помирати»

007: Не час помирати

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

“Бути Джеймсом Бондом”: Деніел Крейґ розкаже як воно

Being James Bond

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: