Resident Evil 3 вийде навесні 2020 року

Як і очікувалося, після грандіозного успіху Resident Evil 2 Remake компанія CAPCOM узялася за повне оновлення третьої частини. Зробити анонс несподіваним не вдалося — навіть бокс-арти гуляють мережею так давно, що видавці вирішили не тягнути до TGA і показали перший трейлер гри на сьогоднішньому State of Play від Sony.

А заодно нам повідомили і дату релізу — Resident Evil 3 вийде 3 квітня 2020 року на ПК і консолях.

Як і у випадку з попередньою грою серії, Resident Evil 3 зазнає повної візуальної переробки (дяка RE Engine за таку красу) та ігроладних поліпшень — оригінал вийшов аж у 1999 році та виявився однією з найслабших частин серії (хай і напрочуд популярною в наших краях), тому самі лише візуальні поліпшення погоди не зроблять. Та й рімейк Resident Evil 2 задав планку, нижче якої японцям падати вже буде соромно.

До рееечі, пригадуєте кооперативний шутер Project Resistance? Після вкрай неоднозначних відгуків спільноти САРСОМ вирішила не продавати її окремою грою, а давати безкоштовно у комплекті з Resident Evil 3.

До всього, було також анонсовано і колекційне видання гри, яке містить артбук, мапу Ракун-Сіті, фігурку Джил Валентайн  заввишки 28 см та колекційну скриньку для названого добра. Зауважте, що колекційне видання доступне лише для консольних версій Resident Evil 3.

 

Читайте також

Рімейк Resident Evil 3 позбувся захисту Denuvo

Resident Evil 3 Remake (2020)

Resident Evil 3 – поганий ремейк?

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Великодній 24-годинний стрім 2020

Великодній 24-годинний стрім 2020

СТААААААААС! Огляд Resident Evil 3 (2020)

Resident Evil 3 Remake (2020)

Resident Evil 3 продається гірше, ніж очікувалося

Проходження Resident Evil 3 Remake

Агов, вам ремейків Resident Evil не треба?

Resident Evil 2 Remake