Resident Evil 3 вийде навесні 2020 року

Як і очікувалося, після грандіозного успіху Resident Evil 2 Remake компанія CAPCOM узялася за повне оновлення третьої частини. Зробити анонс несподіваним не вдалося — навіть бокс-арти гуляють мережею так давно, що видавці вирішили не тягнути до TGA і показали перший трейлер гри на сьогоднішньому State of Play від Sony.

А заодно нам повідомили і дату релізу — Resident Evil 3 вийде 3 квітня 2020 року на ПК і консолях.

Як і у випадку з попередньою грою серії, Resident Evil 3 зазнає повної візуальної переробки (дяка RE Engine за таку красу) та ігроладних поліпшень — оригінал вийшов аж у 1999 році та виявився однією з найслабших частин серії (хай і напрочуд популярною в наших краях), тому самі лише візуальні поліпшення погоди не зроблять. Та й рімейк Resident Evil 2 задав планку, нижче якої японцям падати вже буде соромно.

До рееечі, пригадуєте кооперативний шутер Project Resistance? Після вкрай неоднозначних відгуків спільноти САРСОМ вирішила не продавати її окремою грою, а давати безкоштовно у комплекті з Resident Evil 3.

До всього, було також анонсовано і колекційне видання гри, яке містить артбук, мапу Ракун-Сіті, фігурку Джил Валентайн  заввишки 28 см та колекційну скриньку для названого добра. Зауважте, що колекційне видання доступне лише для консольних версій Resident Evil 3.

 

Читайте також

Ремейк Resident Evil 3 обростає подробицями

А ось і постер рімейку Resident Evil 3. Залишилося дочекатися анонсу

На нас чекає рімейк Resident Evil 3?

Стрім закритої бети Project Resistance

Свіже відео “мультиплеєрної Resident Evil” шаленими темпами збирає дизлайки

Тиран повертається у Resident Evil— Project Resistance

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

Реліз Iron Man VR перенесли на травень 2020

Marvel's Iron Man VR

Популярне