Ретроґеймінг по-новому: Evercade, The Vic 20 і Namco Museum Archives

Ігровий комп’ютер The Vic20 менш відомий, ніж ZX Spectrum або Commodore 64 (маючи небагато відмінностей від останнього). Проте, це не завадило компанії Retro Games розробити оновлений варіант цього пристрою, щоб доповнити лінійку, до якої вже входять The C64 і The 64 Mini. Окрім автентичного функціонала й дизайну, а також комплекту з 64 ігор, консоль може похизуватися тим, що навіть не снилося оригіналу — чотирма USB-портами та HDMI-виходом.

Оновлений Vic20 з’явиться у продажу в жовтні цього року і коштуватиме приблизно 110 євро. Передзамовити його можна вже на Amazon.

Абсолютно нову консоль для ретроґеймерів, Evercade, вже випустили цього року Interplay Entertainment Corp. Портативний прилад (з можливістю підключення до телевізора, як у Nintendo Switch) пропонує на власних картриджах значну кількість відомих ігор з аркадних ігрових автоматів: від Pac-Man до Earthworm Jim. Величезними колекціями систему спорядили власноруч Atari та Namco. Коштує Evercade £59.99 / €69.99 / $79.99, хоча за додаткові картриджі доведеться викласти ще по 19 доларів.

Докладний огляд Evercade зробив відомий британський YouTuber, Стюарт Ешен (Ashens):

Серед іншого, на Evercade випустили двотомну коллекцію Namco Museum Archives. Якщо вас цікавить конкретно вона (без додаткової консолі), то цю антологію також випустили на PlayStation 4 у червні.

Читайте також

Найкращі способи пограти в старі консольні ігри (Rendaros UA)

Earthworm Jim продовжує бити рекорди на IndieGoGo

Новий комікс від творця Earthworm Jim профінансували на 883%

Earthworm Jim отримає адаптацію у форматі коміксу

Earthworm Jim

Черв’як Джим повертається: нову частину серії розроблятиме оригінальна команда

Мальована BloodRayne Betrayal отримає перевидання

Екранізація “Крістіни” Стівена Кінга отримає рімейк

Epic Games Store роздає Hell is other demons та Overcooked! 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: