Новий комікс від творця Earthworm Jim профінансували на 883%

Творець культового Earthworm Jim Дуґлас Тен-Нейпл продовжує радувати прихильників новими коміксами. Ті, в свою чергу, продовжують щедро фінансувати їх видання на краудфандинговій платформі IndieGoGo. Після успіху кампанії комкісу про самого Черв’яка Джима, яка була профінансована на цілих 815 тис. доларів США, Тен-Нейпл запустив кампанію щодо продовження свого оригінального коміксу Bigfoot Bill. Сіквел з підзаголовком Finger of Poseidon чекав карколомний успіх, який і досі у силі — хоч камапнія ще не закінчилась, зібрано вже понад 105 тис. доларів США, а сподівались творці на 12 тисяч.

До проекту, який таким чином було профінансовано на 883% все ще можна приєднатися до 24 квітня, ухопивши таким чином електронну чи фізичну копію коміксу (з бонусами чи без) трохи дешевше та/або з якимось приємним бонусом, на кшталт першої частини коміксу, футболки, автографу і.т.д. Досить швидко набирає оберти ще один комікс створений за участі ТенНейпела — горор Doomkicker, який також краудфандиться на Indiegogo.

Хоч головним героєм коміксу є не черв’як, а єті, впізнаваний стиль Тен-Нейпла видно неозброєним оком, як і певну спорідненість двох героїв.

Читайте також

Earthworm Jim продовжує бити рекорди на IndieGoGo

Джаз-бенд записав альбом, присвячений Persona 5

Ретроґеймінг по-новому: Evercade, The Vic 20 і Namco Museum Archives

The Vic 20

Комікс за мотивами заголовків: Florida Man — черговий успіх краудфандингу

Florida Man

На Indiegogo зібрали гроші на справжній світловий меч

Earthworm Jim отримає адаптацію у форматі коміксу

Earthworm Jim

Гонки хом’яків та мишей для поціновувачів Super Monkey Ball

Rolled Out!

Черв’як Джим повертається: нову частину серії розроблятиме оригінальна команда

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: