Режисер Days Gone звинуватив SJW-оглядачів у тому, що гра отримала невисокі оцінки

Джон Гарвін, режисер та сценарист пригодницького бойовика Days Gone, поділився своїми думками щодо невисоких оцінок гри. Він звинувачує технічні проблеми, оглядачів та знову оглядачів.

У своєму акаунті в Твіттер, Джон відповів користувачу, який запитав, чому ж гра не отримала більше позитивних відгуків. Він назвав три головних причини: технічні проблеми; оглядачів, які толком й не грали Days Gone; та «woke»-оглядачів, які не змогли стерпіти головного героя, грубого байкера, який «дивиться на зад своєї партнерки».

Остання теза викликала чималу активність у коментарях. Один з користувачів відповів Джону, що він може краще, на що отримав відповідь від Гарвіна: «Ні, я не можу… Якщо оглядач осуджує персонажа через політику ідентичності, я називаю це «woke»… де я помиляюсь?»

Woke це термін, яким оригінально називали людей, що виступають за соціальну справедливість та проти расизму, сексизму тощо. Зараз цей термін здебільшого використовують по відношеню до людей, які слідкують прогресивним політичним ідеям. 

На цьому Джон Гарвін не зупинився. Він продовжив розвивати тему того, що технічний стан гри був незадовільним. У одному з твіттів Джон написав, що нічого з того, за що він та Джейк Рокет були відповідальні у грі не змінилось, мінявся лише код, який підчищали від баґів та інших технічних неполадок. Також він додав — «Смішно, що я та Джефф є тими, хто більше не у компанії», — ймовірно за все, натякаючи на похибки інженерів.

Зараз акаунт Джона Гарвіна у Твіттері став приватним.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники Days Gone невдоволені вибором акторів для екранізації

Days Gone

Розробники Days Gone поділилися подробицями нової гри

days gone

God of War показав найкращий старт серед ексклюзивів PlayStation на ПК

God of War

У що пограти на PlayStation довгими зимовими вечорами?

playstation winter 2021

Sony видаватиме ігри на ПК під лейблом PlayStation PC

God of War

Sony влаштували знижки на ігри… у Steam

Horizon Zero Dawn

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Days Gone: байкери проти зомбі! | Як розробляли та якою вийшла гра (Nikattica)