Розробники Days Gone невдоволені вибором акторів для екранізації

Кіновідділ Sony продовжує переносити ексклюзиви PlayStation на великі екрани, чому неабияк посприяв успіх “Uncharted: Незвідане” (наш огляд), яка зібрала понад 400 млн $ у світовом прокаті. Наступною стане екранізація постапокаліптичного бойовика Days Gone.

Sony вже розпочала підготовчі роботи й доручила написання сценарію Шелдону Тернеру (“Люди Ікс: Перший Клас”), перед яким стоїть завдання створити “любовне послання всім легендарним кінофільмам про байкерів”. Також представники кіностудії планують узяти на головну роль Сема Г’юена, відомого за роллю Джеймі Фрейзера в серіалі “Чужоземка”.

Натомість розробники гри не дуже втішені таким вибором. Зокрема, творчий керівник Days Gone Джефф Росс відверто сказав, що кандидатура йому не подобається і на роль Дікона Сент-Джона було б доречно взяти актора Сема Вітвера. Власне, саме Вітвер втілив цей образ у грі, а що його акторська робота є однією з головних окрас Days Gone, то з ігротворцями можна цілковито погодитися.

А тим часом сама ж Days Gone подолала позначку в 9 млн проданих примірників з часу свого релізу в 2019. От тільки користі з цього мало, бо левова частка цього значення припадає на знижки. Тому, як і раніше, Sony не планує продовження Days Gone. Зате тепер є шанс, що ми його побачимо бодай у вигляді фільму.

Читайте також

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Ігролад Шоу — пілотний випуск 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Підсумки лютневого State of Play

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Стрім State of Play

Suicide Squad: Kill the Justice League

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: