Розробники Days Gone невдоволені вибором акторів для екранізації

Кіновідділ Sony продовжує переносити ексклюзиви PlayStation на великі екрани, чому неабияк посприяв успіх “Uncharted: Незвідане” (наш огляд), яка зібрала понад 400 млн $ у світовом прокаті. Наступною стане екранізація постапокаліптичного бойовика Days Gone.

Sony вже розпочала підготовчі роботи й доручила написання сценарію Шелдону Тернеру (“Люди Ікс: Перший Клас”), перед яким стоїть завдання створити “любовне послання всім легендарним кінофільмам про байкерів”. Також представники кіностудії планують узяти на головну роль Сема Г’юена, відомого за роллю Джеймі Фрейзера в серіалі “Чужоземка”.

Натомість розробники гри не дуже втішені таким вибором. Зокрема, творчий керівник Days Gone Джефф Росс відверто сказав, що кандидатура йому не подобається і на роль Дікона Сент-Джона було б доречно взяти актора Сема Вітвера. Власне, саме Вітвер втілив цей образ у грі, а що його акторська робота є однією з головних окрас Days Gone, то з ігротворцями можна цілковито погодитися.

А тим часом сама ж Days Gone подолала позначку в 9 млн проданих примірників з часу свого релізу в 2019. От тільки користі з цього мало, бо левова частка цього значення припадає на знижки. Тому, як і раніше, Sony не планує продовження Days Gone. Зате тепер є шанс, що ми його побачимо бодай у вигляді фільму.

Читайте також

Режисер Days Gone звинуватив SJW-оглядачів у тому, що гра отримала невисокі оцінки

Days Gone

PlayStation може з’явитися у автівках Honda

playstation 5

God of War Rаgnarök — найкраща гра року?

photo 2022 11 03 21 31 29

Від Ельдорадо до Убару. Нейтан Дрейк, хто він і де його шукати?

Uncharted: The Nathan Drake Collection

PlayStation притримує свою презентацію, щоб завадити найбільшій угоді у ігровій індустрії

Spider-Man 2

Ексклюзиви Sony виходитимуть на ПК швидше

Герман Гульст

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Яку з франшиз PlayStation ви очікуєте побачити на мобілках першою?

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: