Summer Game Fest

Результати червневого сезону ігропрезентацій

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Цьогорічний сезон червневих ігропрезентацій врешті завершився. Десь на горизонті чутки про новий Nintendo Direct наприкінці місяця, та це буде десь пізніше. А поки можемо перевести подих та глянути що ж показали. Ці два тижні ми, команда порталу PlayUA, плідно працювали, щоб тримати вас в курсі всіх новин та проводити своєчасні трансляції основних показів. Частина дрібніших залишилася лише текстовими підсумками на сайті, та все ж ми впоралися.

Увечері ми зберемося на підсумки, тож забігайте о 20:00 до нас на Twich або на YouTube. Будемо обговорювати найпамʼятніші новини та дрібничкки, що вразили у серце кожного з нас по окремності. А тут зберемо усі підсумкові матеріали та записи з трансляцій.

Summer Game Show

Почалося все звісно з Summer Game Show, що цього року став центральною ігрочервневою подією (хай і не такою яскравою, як Xbox & Bethesda Games Showcase). PlayUA цьогоріч вже звично були офіційним українським ретранслятором події (до того ж єдиним), тож дивіться наш запис знизу, а короткі підсдумки в двох частинах знайдете за цим та цим посиланнями.

Day of the Devs

Одразу по закінченню Summer Game Fest, стартувала невелика презентація про ігротворців від ігротворців для ігротворців, яку ми не транслювали. Вона акцентує увагу на важливому, що всі показані на презентаціях проєкти роблять люди, які вкладають у них свої ресурси та частинки душі. Їхню працю слід цінувати та підтримувати. Заразом показали близько двох десятків дрібних проєктів, які ми зібрали тутечки.

Devolver Direct

Прекрасний в своїй божевільності серіал Devolver Digital отриав своє півгодинне продовження і цьогоріч особливо вдався, тому що анонси видалися як на підбір. Їх було всього чотири, та особисто мені запамʼятався кожен проєкт і в співвівдношенні кількості до “якості” саме Devolver Direct здався мені найкращим показом цього червня. Короткі підсумки знайдете тут, але дуже рекомендую глянути повний запис трансляції.

Future Games Show

Десь на початку трансляції, ми порівняли її з шоу якісних клонів. У кожному з показаних проєктів вгадувався інший, відоміший. Та попри це, їхні творці старанно додавали власних впізнаваних рис та старалися зацікавити. Підсумки у двох публікаціях тут та тут, а трансляція знизу.

Xbox & Bethesda Game Showcase

Xbox у компанії з Bethesda цьогоріч були найближчими до формату “палити напалмом”. Це була не найгучніша презентація Xbox, та показаного там було стільки, що ще довго будемо обговорювати. Один пʼятнадцятихвилинний ігроладний трейлер Starfield чого вартий? Підсумки у двох частинах тут і тут, а запис в нашому виконанні знизу.

PC Gaming Show

Трансляція PC Gaming Show закарбувалася у памʼяті двома подіями: показом ігроладу ремейку System Shock та розширеним ігроладом Scorn. На події було чимало й іншого, та з оглядки на її останню позицію в переліку серед представленого було чимало повторів. Тож слід бути обережним з трансляцією, а короткий перелік найцікавішого є за цим посиланням.

Capcom Showcase

Однією з останніх презентацій стала Capcom Showcase, яку ми обрали не транслювати, бо це було вночі, а надій на показане було вкрай мало. Ми й не помилилися, бо за півгодини показали дрібку ще й з постійними лагами і зраненька ми зібрали це в окремий матеріал.

Xbox Games Showcase Extended

Після основної трансляції Xbox, на розширенну майже нічого не залишилося, тож ми навіть не робили підсумків, а окремими новинами подали найцікавіше. А найцікавішим було завершення: показ вступної сцени S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Запис нашої трансляції знизу.

***

Ось і все, що нам показали під час цьогорічного червневого сезону анонсів. Дякуємо, що приходили дивитися з нами трансляціії, читали наші публікації та ділилися ними з друзями. Нам це приємно й мотивує рухатиися далі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін

Виклики та рішення для каркасного будівництва в холодних кліматичних умовах

Автор: PlayUA

house 01 01

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

Автор: Барлет Ярослав

The Rogue Prince of Persia

Нове випробування. Як пройшов перший етап KMAMK Рorsche Supercup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

10 цікавинок, які можна знайти тільки в Metal Gear Solid

Автор: PlayUA

Metal Gear Solid

Як вибрати перший геймерський ноут: простий гайд для тих, хто не має досвіду в іграх

Автор: PlayUA

gaming laptop (6)

Жнива зеленого пекла. Огляд другого етапу 7DRIVE RingSeries

Автор: Андрій Присяжний

1

ЗАМІНИВ МЕНІ ПК — Огляд ноутбука Acer Predator Helios 16 (PH16-71)

Автор: Володимир Бортюк

predator helios 16 review site a 01