Summer Game Fest

Результати червневого сезону ігропрезентацій

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Цьогорічний сезон червневих ігропрезентацій врешті завершився. Десь на горизонті чутки про новий Nintendo Direct наприкінці місяця, та це буде десь пізніше. А поки можемо перевести подих та глянути що ж показали. Ці два тижні ми, команда порталу PlayUA, плідно працювали, щоб тримати вас в курсі всіх новин та проводити своєчасні трансляції основних показів. Частина дрібніших залишилася лише текстовими підсумками на сайті, та все ж ми впоралися.

Увечері ми зберемося на підсумки, тож забігайте о 20:00 до нас на Twich або на YouTube. Будемо обговорювати найпамʼятніші новини та дрібничкки, що вразили у серце кожного з нас по окремності. А тут зберемо усі підсумкові матеріали та записи з трансляцій.

Summer Game Show

Почалося все звісно з Summer Game Show, що цього року став центральною ігрочервневою подією (хай і не такою яскравою, як Xbox & Bethesda Games Showcase). PlayUA цьогоріч вже звично були офіційним українським ретранслятором події (до того ж єдиним), тож дивіться наш запис знизу, а короткі підсдумки в двох частинах знайдете за цим та цим посиланнями.

Day of the Devs

Одразу по закінченню Summer Game Fest, стартувала невелика презентація про ігротворців від ігротворців для ігротворців, яку ми не транслювали. Вона акцентує увагу на важливому, що всі показані на презентаціях проєкти роблять люди, які вкладають у них свої ресурси та частинки душі. Їхню працю слід цінувати та підтримувати. Заразом показали близько двох десятків дрібних проєктів, які ми зібрали тутечки.

Devolver Direct

Прекрасний в своїй божевільності серіал Devolver Digital отриав своє півгодинне продовження і цьогоріч особливо вдався, тому що анонси видалися як на підбір. Їх було всього чотири, та особисто мені запамʼятався кожен проєкт і в співвівдношенні кількості до “якості” саме Devolver Direct здався мені найкращим показом цього червня. Короткі підсумки знайдете тут, але дуже рекомендую глянути повний запис трансляції.

Future Games Show

Десь на початку трансляції, ми порівняли її з шоу якісних клонів. У кожному з показаних проєктів вгадувався інший, відоміший. Та попри це, їхні творці старанно додавали власних впізнаваних рис та старалися зацікавити. Підсумки у двох публікаціях тут та тут, а трансляція знизу.

Xbox & Bethesda Game Showcase

Xbox у компанії з Bethesda цьогоріч були найближчими до формату “палити напалмом”. Це була не найгучніша презентація Xbox, та показаного там було стільки, що ще довго будемо обговорювати. Один пʼятнадцятихвилинний ігроладний трейлер Starfield чого вартий? Підсумки у двох частинах тут і тут, а запис в нашому виконанні знизу.

PC Gaming Show

Трансляція PC Gaming Show закарбувалася у памʼяті двома подіями: показом ігроладу ремейку System Shock та розширеним ігроладом Scorn. На події було чимало й іншого, та з оглядки на її останню позицію в переліку серед представленого було чимало повторів. Тож слід бути обережним з трансляцією, а короткий перелік найцікавішого є за цим посиланням.

Capcom Showcase

Однією з останніх презентацій стала Capcom Showcase, яку ми обрали не транслювати, бо це було вночі, а надій на показане було вкрай мало. Ми й не помилилися, бо за півгодини показали дрібку ще й з постійними лагами і зраненька ми зібрали це в окремий матеріал.

Xbox Games Showcase Extended

Після основної трансляції Xbox, на розширенну майже нічого не залишилося, тож ми навіть не робили підсумків, а окремими новинами подали найцікавіше. А найцікавішим було завершення: показ вступної сцени S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Запис нашої трансляції знизу.

***

Ось і все, що нам показали під час цьогорічного червневого сезону анонсів. Дякуємо, що приходили дивитися з нами трансляціії, читали наші публікації та ділилися ними з друзями. Нам це приємно й мотивує рухатиися далі.

Останні статті

Занурення у нову культуру — Враження від Tchia

Автор: PlayUA

Tchia

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 09: Resident Evil 5 (2009)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 5

Epic бачить своє майбутнє за метапростором

Автор: Володимир Устримов

epic games logo

Що нового показали на весняному Future Games Show?

Автор: Гладкий Максим

Expanse Telltale Future Games Show

RE-КВІЗ: Наскільки добре ви пам’ятаєте Resident Evil?

Автор: Андрій Нагорний

Наскільки добре ви пам'ятаєте Resident Evil? (Тест)

ГІ*НО: перші враження від Diablo IV

Автор: PlayUA

Diablo IV Beta

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: Єрмаков Кірілл

Total War Shogun 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: