Розробка Відьмак 3 обійшлася у $81 000 000

CD Project провели конференцію, де звітували про справи компанії за першу половину 2015 року. Упродовж заходу було озвучено чимало цікавої статистики. Зокрема була оприлюднена сума, витрачена на розробку свого нинішнього флагмана “Відьмак 3: Дикий гін”. А нагнали хлопці на, немало-небагато, 81 мільйон капустяників!

Ця сума містить не тільки витрати на розробку, а й маркетинг. 40 мільйонів скеровано на найбільші ринки рекламних кампаній, включаючи безперервну глобальну кампанію. Також було зазначено, що штат розробників налічував 240 людей 18-и національностей, а загалом у запуску продукту брали участь понад 1500 людей. Гра перекладена 15 мовами, 7 з яких повністю дубльовані, а загальна кількість акторів дублювання перевищила 500.

Переглянути презентацію повністю:

Підсумовуючи зазначу, що 81 мільйон це до дідька велетенська сума, але нинішня ігроіндустрія в особі таких мастодонтів як ЕА, 2K та інших може розповісти історії і з більшою кількістю нулів. Так за чутками на розробку та маркетинг Star Wars: The Old Republic пішло близько 200 мільйонів, а на GTA V — 260.

Читайте також

Відьмак з’явиться у Monster Hunter: World

The Witcher

Cyberpunk 2077 матиме таку ж систему квестів, як і The Witcher 3

Cyberpunk 2077

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

PlayNews #302 — The Witcher…

The Witcher 3: Wild Hunt

“Відьмак” святкує 10 років!

Усе, що ви могли проґавити під час Tokyo Game Show 2016

Стала відомою дата виходу DLC «Кров і вино» до The Witcher 3

Продажі The Witcher 3: Wild Hunt перевалили за 10 мільйонів копій

Популярне