web analytics

Розробка Відьмак 3 обійшлася у $81 000 000

CD Project провели конференцію, де звітували про справи компанії за першу половину 2015 року. Упродовж заходу було озвучено чимало цікавої статистики. Зокрема була оприлюднена сума, витрачена на розробку свого нинішнього флагмана “Відьмак 3: Дикий гін”. А нагнали хлопці на, немало-небагато, 81 мільйон капустяників!

Ця сума містить не тільки витрати на розробку, а й маркетинг. 40 мільйонів скеровано на найбільші ринки рекламних кампаній, включаючи безперервну глобальну кампанію. Також було зазначено, що штат розробників налічував 240 людей 18-и національностей, а загалом у запуску продукту брали участь понад 1500 людей. Гра перекладена 15 мовами, 7 з яких повністю дубльовані, а загальна кількість акторів дублювання перевищила 500.

Переглянути презентацію повністю:

Підсумовуючи зазначу, що 81 мільйон це до дідька велетенська сума, але нинішня ігроіндустрія в особі таких мастодонтів як ЕА, 2K та інших може розповісти історії і з більшою кількістю нулів. Так за чутками на розробку та маркетинг Star Wars: The Old Republic пішло близько 200 мільйонів, а на GTA V — 260.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Відьмак 3 – це Головний Ворог Ігрової Індустрії!? (Добродушні)

talks witcher3

CD Projekt Red зняла кліп на україномовну версію The Wolven Storm від Eileen

The Witcher 3

Неочікувано круто — Враження від The Witcher 3: Wild Hunt на Nintendo Switch

The Witcher 3: Wild Hunt

Підпишіть петицію за українізацію GOG

GOG

Секрети і великодні яєчка Третього Відьмака від Nikattica

witcher 3 facts play ua

Пошук ігор у GOG став значно зручнішим

GOG