S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

Українська гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля від GSC Game World була обрана з-понад 130 проєктів як найочікуваніша гра року на PC Gaming Show. З цієї нагоди Євген Григорович, генеральний директор студії і керівник розробки S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, звернувся до глядачів і подякував усім шанувальникам за підтримку, адже ця нагорода стала справжнім «символом непохитної довіри». Студія взялася за розробку сиквелу історії, що мала завершитися ще багато років тому, через незгасний інтерес відданих фанатів, які не захотіли залишати Зону й продовжували наповнювати її своїми розповідями.

Ця гра — найбільша та найскладніша в наших життях. Вона була амбітною на початку й еволюціонувала в ультимативний виклик. Ця гра неймовірно важлива й рідна для нас, адже створюється у найстресовіших умовах з усіх можливих.

Євген Григорович

До складу журі, яке обирало переможця, входила група контент-мейкерів, редакція PC Gamer у повному складі, а також розробники Сід Меєр, Тім Шейфер, Шаєн Моррін, Браян Фарґо, Маріанна Халлікайнен і Дін Голл.

 

У свіжому сюжетному трейлері під назвою «Бродяга» глядачам демонструється «одна із сотень історій, прослуханих під час затишного перебування в Чорнобильській Аномальній Зоні». У ній показано персонажів, які відіграють вагому роль у сюжеті — Бродяга, Коршунов, Фауст, Скіф і Далін. Також були показані фрагменти кат-сцен, створених на ігровому рушії. У кінці розповіді Бродяга передає свій талісман, порожню гільзу, яка нагадує йому, що таке бути маріонеткою, головному героєві та прямо натякає, що він має вибір у цьому світі і не зобов’язаний йти прокладеним кимось шляхом.

Також нагадуємо, що нещодавно розробники GSC Game World поділилися деякими подробицями своєї гри, у яких розкрили кількість кінцівок і час проходження кампанії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ентузіаст працює над інструментом, що спрощує адаптацію фанатських ігрових локалізації на MacOS

Firewatch

Українську гру Hollow Home номінували на Studio Award у рамках GDWC

hollow home

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Space Killer

Демоверсії з Фестивалю новинок у Steam, варті вашої уваги

p.ua.ai steam

Пограйте в демку української карткової гри Menace from the Deep

p.ua.menace from the deep

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива

Deep Rock Galactic: Survivor отримає офіційну українську локалізацію

p.ua.deep rock galactic survivor

Baldur’s Gate 3: де знайти пекельне залізо?

baldur's gate 3 20230915171910

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: