Що показали у трейлері “Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля” з Суперкубку

Суперкубок (Super Bowl), фінальна гра сезону у професійному американському футболі традиційно збирає мільйони глядачів. А це означає рекламу з карколомними бюджетами та трейлери нових блокбастерів. Цьогоріч ніхто навіть не сумнівався що серед останніх буде новий фільм Сема Реймі. Враховуючи концепцію мультивсесвіту та те, як її розвернули у фільмі “Людина-павук: Додому шляху немає” (наш огляд), було зрозуміло, що вже наступний після першого тізеру трейлер фільму “Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля” (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) повинен бодай натякнути на щось кросоверне.

Ну, він і натякнув.

Коли Доктора Стівена Стренджа заарештовують за злочини проти реальності і він постає перед загадковими особами у такому собі залі засідань поціновувачі коміксів Marvel, в принципі, вже могли здогдатися, що це Іллюмінати (Illuminati), але остаточно зрозуміли що коїться коли вислухали голос що він каже, що їм цій раді потрібно Стренджу щось розповісти.

Бо це точно голос Патріка Стюарта. Та й лисина в розфокусі, здається, теж його.

Власне, окрім цього сильно “великих” моментів в трейлері і немає, лиш розширення того що ми вже бачили зі Стренджем та Вандою у тизері. Все інше на чому слід загострити увагу зводиться до фірмових елементів стилю Сема Реймі, якихось маленьких великодок і напіввідсилок до коміксів.

Починаючи з перших — те що це фільм Сема Реймі по цьому трейлеру вже видно неозброєним оком. Рухлива й подекуди суб’єктивна камера, крупні плани які виглядають так ніби вони призначені для коротких нарізок (бо скоріше за все так і є). Навіть тема темних двійників це теж певною мірою перевірений для Реймі “коник”, а прогалина у просторі та часі виглядає дуже схоже на аналогічні у трилогії “Зловісні мерці”.

Маленькі грайливі великодки переважно можна побачити у кадрах Нью-Йорку. Отут, наприклад, зліва від Шума-Ґората (ім’я якого скоріше за все змінять через авторські права) можна побачити вивіски “Магія і Чай” (The Magic & Tea), а справа — неонову вивіску “устриці” (clams) в клубах пару. Що є відсилкою на існування блюда “устриці на пару”, але враховуючи що дія відбувається недалеко від півночі штату Нью-Йорк, ще й на оцей фрагмент з “Сімпсонів” (The Simpsons), який давно став мемом.

Якщо однооке чудовисько ми вже бачили у тизері, то схожго на Мінотавра прибульця з позавимірної планети, Рінтраха, розгледіти так чітко досі змоги не було.

Ще одна гостя з інших вимірів, Америка Чавез у виконанні Сочіл Гомез, також отримала кілька нових кадрів, а заодно і бойових сцен.

Окремої уваги заслуговує спільний проліт Стренджа та Чавез крізь кілька вимірів. Здибати у будь-якому всесвіті Marvel динозаврів вже не є чимось визначним, а от момент де обидва розвалюються на кубики цікавий. Схожий ефект продукує, зазвичай, костюм марвелівського лиходія Головоломки (Conundrum), який пов’язаний з Культом Налла. Окремі шанувальники стверджують що можна розгледіти в трейлері і самого Налла, однак я особисто не бачу нічого схожого на бога симбіотів. Принаймні поки що.

Читайте також

Джанкарло Еспозіто стане новим Професором Ікс?

esposito

У травні “Планета Кіно” покаже “Бетмена”, “Доктора Стренджа 2” та інші голівудські прем’єри

Бетмен

Бенедікт Камбербетч хоче приймати біженців з України

Бенедікт Камбербетч

Динозаври повертаються в трейлері “Світ Юрського періоду 3”

Світ Юрського періоду 3

Несподіванки є: оголошено номінантів на “Оскар 2022”

Оскар 2022

Реліз Evil Dead: The Game перенесено

Evil Dead: The Game

Опубліковано перший тизер та подробиці прем’єри “Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля”

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Зловісні мерці усюди: перший ігролад і перше фото зі зйомок

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: