Destiny 2: The Witch Queen

Що завтра станеться з нашою Долею?

Автор: Роман Береговий @UltramarinUa

Залишився всього день до релізу Destiny 2: The Witch Queen — найбільшого доповнення до одного з кращих лутер-шутерів нашого часу. І бачать боги, воно дійсно масивне. Тому, щоб вам було трохи легше розібратись у всіх змінах, які переживе Destiny 2 вже 22 лютого, ми і зробили цей невеличкий матеріал.

То що ж це за королева така?

Якщо чесно, сюжет Destiny 2 набрав таких обертів, що навіть короткий переказ усіх актуальних подій, то це все одно потягне на окрему статтю, де будуть згадані кінець світу, давні боги-хробаки, які змушують змінювати стать, та геноцид незліченних видів живих істот.

Королева-відьма Саватун — давня лиходійка Destiny, яка настільки майстерно обдурює і маніпулює, що встигла накоїти лиха в космічних масштабах… і ніхто рокав не знав, як вона виглядає. Такий собі Тзинч світу Destiny. Так ось, ця не вельми приємна пані спричинила фундаментальний переворот не тільки в сюжеті, а й механіках гри, бо тепер не тільки гравці володіють космічною магією під назвою Світло, а й сама Саватун та її виводок.

Тобто тепер окремі вороги зможуть застосовувати нашу зброю проти нас, і так само зможуть відроджуватися після смерті, якщо ви не знищите залишки їхнього Світла. Сила, котра до цього моменту була фішкою гравців, опинилася в ворожих руках і нам треба щось з цим зробити. Бажано перетворивши при цьому Саватун на нову блискучу зброю, та я більш ніж впевнений, що нам цього не дозволять. Ніби все доволі просто, та  дивлячись на те, як сюжет гри розвивався протягом останнього року, мої очікування як ніколи на висоті.

То що там по зброї?

З приходом The Witch Queen арсенал Гардіанів доповниться новим типом зброї — ґлейвом. Це такий собі спис, котрий може стріляти, та ставити бар’єри ну і різати та колоти. Вишенькою на торті є те, що цю зброю ми будемо робити самі. Можна буде підбирати частини, змінювати характеристики та максимально підлаштовувати зброю під себе.

Destiny 2: The Witch Queen

Додатково, зробили ще й крафт звичайної зброї. Тепер, доклавши трохи зусиль, та витративши свій безцінний час ми зможемо зробити зброю своєї мрії. звичайно ж, в межах розумного. Та сам факт можливості підлаштування під себе перків, модулів та архетипів зброї не може не тішити.

А де це все відбуватиметься?

Як і решта вищих чинів Вулика, Саватун має свій особистий тронний світ — це такий собі кишеньковий вимір, де вона може робити все що завгодно. А, і вбити її можна лише там. Зважаючи на вищесказане, не важко здогадатись, що там на нас чекає чимало небезпек, ае разом з тим і купа прекрасних краєвидів. Частково, престольний світ — відображення суті свого володаря. Тому тут нас чекає дуалістичний ландшафт з темного минулого і світлого майбутнього його господині. З приправою у вигляді численних загадок та випробувань.

Destiny 2: The Witch Queen

Але як останнім часом повелось у Destiny 2, нам не дають нічого нового, не забравши чогось взамін. Заплутані береги, та Павук відправляються у пітьму слідом за Марсом та Титаном. Також позникає багато активностей з минулого року, екзотичних та не дуже квестів, а локації Останнього Міста теж змінять свою подобу і расовий склад його мешканців.

Чому саме зараз час починати грати?

Після “консервації” значної частини вмісту з перших років Destiny 2 чимало гравців були вимушені розпочинати свої космічні пригоди не з добротної сюжетної кампанії, а з серії місій, які просто показували, що і де треба буде ґрайндити в майбутньому. Та тепер старі добрі часи можуть повернутись! На всіх нас чекає мало не найбільша кампанія за історію Destiny. Чудовий лиходій, купа нових механік та змін, вороги що навчились користуватись нашими здібностями, та багато іншого. Ну і завдяки умовно-безкоштовній моделі розповсюдження спробувати більшість із цього можна абсолютно безкоштовно майже на всіх актуальних платформах(вибач Nintendo Switch).

Destiny 2: The Witch Queen

Останні статті

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

Автор: Олег Куліков

71 711151 dead space

Правила вибору бюджетного смартфона

Автор: PlayUA

androidphones

10 нововведень, які з’являться у Dead Space Remake

Автор: Владислав Папідоха

Dead Space Remake

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

Автор: PlayUA

acer aspire 7

Як обрати спортивний костюм, а головне — нащо

Автор: Микола Єрьомін

Bradley Cooper

Як сон переродився у інді-жахастик — Історія створення Mudoba

Автор: PlayUA

Mudoba

Уривок книги «Теорія розваг для ігрового дизайну» Рафа Костера від видавництва ArtHuss

Автор: Владислав Папідоха

Теорія Розваг для Ігрового Дизайну

5 дико красивих ігор 2022 року, де форма важливіша за зміст

Автор: Владислав Папідоха

RPG Time: The Legend of Wright

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: