web analytics

Скучили за Укрзалізницею? А вона за вами так!

Допоки карантин, що його подовжили щонайменше до 22 червня, практично не дає змоги нікуди поїхати залізницею, шанувальники подорожей потягами (або ж як їх ще називають, railfans) вимушені сидіти вдома і прогалину в душі латають хіба що відео з YouTube. Саме на такому, як виявилось, щонайменше сім років є офіційний канал Укрзалізниці, практично не відомий широком загалу (1,7 тис. підписників на час написання цієї новини).  Це й не дивно, бо до цього часу використовувався він виключно для репостів брифінгів, новин і всіляких внутрішніх відео на кшталт записів спортивних змагань між командами різних гілок УЗ. Втім, хтось вирішив докорінно змінити ситуацію і на каналі з’явилось справжнісіньке ASMR-відео для тих, кому добре спиться, працюється чи просто живеться під звуки потягу. Втім, є у 80-хвилинному відео й на що подивитись — до болю знайомі пейзажі української залізниці здатні  зворушити і заохотити кудись-поїхати… Коли буде можна. Коли буде можна.

Втім, не всі відгуки до відео є виключно позитивними. Хтось не оцінив технічної складової відео, хтось помітив одурки у назві відео, а хтось… пам’ятає залізницю не стільки на звук, скільки на запах.

Для тих хто ще не в курсі, ASMR (Autonomous sensory meridian response, Автономна сенсорна меридіональна реакція) — це феномен приємного поколювання шкіри голови та/або інших ділянок тіла, який виникає при сприйнятті певних звуків. Заснований на феномені шалено популярний зараз жанр ASMR-відео намагається викликати такі відчуття у якомога більших кількостях за допомогою високоякісного аудіо, специфічних звуків на кшталт шепотіння.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Помер композитор і виконавець Vangelis

Vangelis

Помер винахідник формату GIF Стівен Вілгайт

Стівен Вілгайт

Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

200806 akihabara sega

E3 та Gamescom знову пройдуть в онлайн-форматі

E3 2021

Pfizer провела вакцинацію від COVID-19 у GTA Online

vial of covid 19 vaccine in a medical research lab

Історія антиваксів. Переозвучення від AdrianZP

Gamesсom 2021 пройде у онлайн-форматі

gamescom

Minecraft Earth закриють на початку літа

Minecraft Earth