Скучили за Укрзалізницею? А вона за вами так!

Допоки карантин, що його подовжили щонайменше до 22 червня, практично не дає змоги нікуди поїхати залізницею, шанувальники подорожей потягами (або ж як їх ще називають, railfans) вимушені сидіти вдома і прогалину в душі латають хіба що відео з YouTube. Саме на такому, як виявилось, щонайменше сім років є офіційний канал Укрзалізниці, практично не відомий широком загалу (1,7 тис. підписників на час написання цієї новини).  Це й не дивно, бо до цього часу використовувався він виключно для репостів брифінгів, новин і всіляких внутрішніх відео на кшталт записів спортивних змагань між командами різних гілок УЗ. Втім, хтось вирішив докорінно змінити ситуацію і на каналі з’явилось справжнісіньке ASMR-відео для тих, кому добре спиться, працюється чи просто живеться під звуки потягу. Втім, є у 80-хвилинному відео й на що подивитись — до болю знайомі пейзажі української залізниці здатні  зворушити і заохотити кудись-поїхати… Коли буде можна. Коли буде можна.

Втім, не всі відгуки до відео є виключно позитивними. Хтось не оцінив технічної складової відео, хтось помітив одурки у назві відео, а хтось… пам’ятає залізницю не стільки на звук, скільки на запах.

Для тих хто ще не в курсі, ASMR (Autonomous sensory meridian response, Автономна сенсорна меридіональна реакція) — це феномен приємного поколювання шкіри голови та/або інших ділянок тіла, який виникає при сприйнятті певних звуків. Заснований на феномені шалено популярний зараз жанр ASMR-відео намагається викликати такі відчуття у якомога більших кількостях за допомогою високоякісного аудіо, специфічних звуків на кшталт шепотіння.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Горор у Діснейленді: реклама парку викликала неоднозначні асоціації

Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

3 2 липня в Україні відкриваються кінотеатри. Нові правила роботи і… нові фільми?

Діснейленди знову відкриють у липні