Skull and Bones вийде у листопаді [трейлер]

Довгоочікувана Skull and Bones, реліз якої мав відбутися ще у 2018 році, а після неодноразово переносився, нарешті вийде. На сьогоднішній трансляції, розробники з Ubisoft розповіли, що реліз гри на ПК, Xbox Series X|S та PlayStation 5 відбудеться 8 листопада, за день до виходу God of War Ragnarök.

Крім дати релізу, нам також показали ігроладний трейлер, наповнений морськими боями, пригодами, кастомізацією та розвитком піратів. Окрім кораблів, нам також показали кастомізацію героя, фортеці, острівці з різноманітними магазинами, ковальнями, зброянями, тощо. Також на цих островах можна буде пересікатися з іншими гравцями, а ще тут будуть танці та відкритий світ.

Гравці розпочинатимуть свою подорож з низького старту. У них буде маленький човен Dhow та спис, аби відбиватися від морської живності. На цій стадії гри, гравцям необхідно буде виконувати завдання інших піратів, збирати предмети та набиратися досвіду, щоб піднімати рівень та розвивати свій корабель та відкривати нову зброю, броню та інше спорядження.

Ігровий режисер Раян Барнард розповів, що головною частиною Skull and Bones залишаються морські бої. Розробники мали на меті зробити ці бої динамічними, різноманітними й вартими часу. Для цього у грі існує різноманіття зброї та нагород, які гравці відкриватимуть, стаючи все більш безславними морськими покидьками. Чим безславнішими стають гравці, тим більше про них говорять, й тим більше завдань, нагород та спорядження вони отримують.

У трейлері також розповіли, що гравці подорожуватимуть Індійським океаном та узбережжями Східної Індії й Африки. Важливу роль гратиме погода, яка напряму впливатиме на поведінку вашого корабля. Так, наприклад, гравцям може зустрітися шторм або велетенські хвилі, які теж можуть пошкодити корабель або завадити виконати місію.

Подорожуючи відкритим світом, гравці також можуть натрапити на випадкові ігрові івенти, у яких можуть приймати участь з іншими піратами. Так, наприклад, ви можете зустріти королівський флот, який треба буде знищити.

Ubisoft також обіцяють, що після релізу гри у листопаді, студія продовжить розвивати та підтримувати Skull and Bones новим контеном протягом наступних років. А нижче ви можете побачити кінематичний трейлер гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Skull and Bones майже сягнув мільйона гравців

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

У Skull and Bones стартував перший сезон

skull and bones

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Prince of Persia: The Lost Crown отримає новий безкоштовний контент та режими

prince of persia the lost crown

Gameloft провів скорочення у львівському офісі

Gameloft

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

Skull and Bones. Крізь біль та насолоду (Перші враження)

«Ця піратська гра поступається Assassin’s Creed IV: Black Flag» — оцінки Skull and Bones

skull and bones

Головний турнір із Rainbow Six Siege матиме офіційну українськомовну трансляцію!

p.ua.r6 x maincast

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: