Sony шукає прийомних батьків для покинутих роботів-собак Aibo

Компанія Sony оголосила про запуск програми «Прийомні батьки Aibo», у межах якої родини, які вирішили, що їм більше не потрібен робопес, можуть передати його іншим організаціям. Таким чином улюбленець, якого «базовий план було скасовано», перейде до свого нового етапу і буде приносити користь у прийомних сім’ях, медичних закладах та інших установах по догляду за людьми.

З моменту випуску Aibo в 2018 році багатьом власникам подобається жити разом з Aibo. Проте деякі люди мусили закінчити своє спільне проживання з Aibo через різні неминучі обставини. Ми отримали багато запитів про майбутнє Aibo.

йдеться в описі до програми

Перед тим, як робопес відправиться до свого нового дому, працівники компанії перевірять його технічний стан та «забезпечать необхідне лікування». Якщо ж загальний стан виявиться незадовільним, то несправний екземпляр стане донором для своїх братів і сестер, подарувавши їм свої справні деталі і функціонуючі механізми.

Програма прийомних батьків Aibo — це ініціатива, спрямована на задоволення побажань обох сторін і підвищення довговічності Aibo.

повідомили у Sony

Хоча нові господарі і отримають свого улюбленця, який раніше коштував 2 900 доларів, безкоштовно, їм все одно доведеться викласти ще не названу суму за його «лікування» і подальше обслуговування.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony представила PlayStation Portal — портативку за 200 доларів… лише для Remote Play

playstation portal 768x432

ФК “Барселона” продовжила співпрацю з KONAMI

barcelona

Аніме скоро приноситиме Sony більше грошей, ніж відеоігри

crunchy anime

Ні, Netflix не працює над аніме-адаптацією Dark Souls

from software dark souls generacion xbox 2

Microsoft із задоволенням спекалася б консольних ексклюзивів

Starfield

На думку SONY, хмарний ґеймінг лише близьке майбутнє, а не сьогодення

хмара тиць

На Xbox Showcase не буде CGI-трейлерів — тільки справжні ігрові кадри

xbox

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: