Space Rogue — українська космоодісея

Київські незалежні розробники зі студії Red Beat сьогодні анонсували свою нову гру Space Rogue, вітчизняний погляд на пригоди у відкритому космосі. У  Space Rogue ми виступаємо в ролі капітана космічного корабля, якому доводиться ворушити дупою та мізками, щоб зберегти команду, врятувати корабель і подолати гігантський простір космічної безодні, яка, до речі генерується випадковим чином. Крім того буде доступна висадка на поверхню планет з подальшим дослідженням їх. Серед переваг гри вказуються:

  • Генерація всесвіту — ніколи не знаєш, до якої діри втрапиш чи на яких ворогів наскочиш;
  • Космічні бої — поєднуйте тактичні бої кораблів з запеклими сутичками в реальному часі, коли доведеться правити цілою командою;
  • Облаштування корабля — багаті можливості з розвитку свого міжзоряного корита, яке у підсумку може стати грізним крейсером;
  • Прокачування команди — грамотний лідер не лише добре знає своїх підлеглих, він ще й відповідає за їхнє виховання;
  • Ігрові події — міріада несподіваних завдань і труднощів, вирішення яких приносить моральну та матеріальну нагороду;
  • Steam Workshop — пройдіть гру, а потім можете пограти в доповнення від фанатів, або самому склепати продовження гри;
  • Висадки — без них неможливе підкорення віддалених планет.

Вихід Space Rogue планується на початку 2015 року. Грошей на кікстартері Red Beat не просять і навіть не вказали у прес-релізі, що є вихідцями із GSC, що дуже незвично для українських студій-розробників. Схоче — це дійсно самодостатня команда, яка робить оригінальну суміш Космічних рейнджерів з FTL. Я б зіграв.

Олекса Мельник

Ветеран грання. Генератор випадкових слів. Вперта істеричка. Зачарований метелик.

  • Що ж чекаємо) Сподіваюсь забавка вийде файною) Бажаю впевненості та удачі розробникам

  • Щось занадто схожа на FTL. Аби не отримати другосортної підробки.

    • будемо сподіватися, що це буде, така собі, розширена FTL

  • - Грошей на кікстартері Red Beat не просять і навіть не вказали у прес-релізі, що є вихідцями із GSC, що дуже незвично для українських студій-розробників
    Хоча на сайті вказали - Мы работали в Nival, Crytek, Ubisoft и GSC.
    Так я не зрозумів, вона буде платною?

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

20 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

1 день

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.