Спідранери проходять Styx за допомогою “підземних блок-схем”

Спідранери завжди любили ламати ігри, знаходячи різні недопрацювання ігротворців та особливості їхніх рушіїв. Завдяки їм, вони можуть, наприклад, проходити крізь стіни, пришвидшувати час та пропускати великі фрагменти сюжету. Але інколи любителям швидкісних проходжень допомагають не лише технічні проблеми та особливості проекту, а й різні приховані інструменти, які розробники зробили у грі для себе, щоб полегшити собі роботу.

Саме такі інструменти відносно нещодавно продемонстрував спідранер під ніком Tohelot при швидкісному проходженні Styx: Shards of Darkness. Відбулося це на профільному фестивалі Summer Games Done Quick.

Виявилося, що глибоко під рівнями ігротворці залишили інтерактивні блок-схеми. Якщо стати на відповідний квадратик чи ромбик у них — він активується. Слугували такі схеми, напевне, для тестів ігрової логіки. Добратися до них досить нелегко, але спідранеру вдається пролізти крізь текстури за допомогою ґлітчів та дійти до бажаного місця. Таким чином, активуючи всю схему, гравець може легко пропустити майже весь рівень, нічого там не роблячи. А оскільки деякі локації використовуються кілька раз, а схема на них одна, то так можна пропускати значні частини сюжетної кампанії Styx: Shards of Darkness.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У GOG роздають фентезійну стелс-пригоду Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Порадник ґеймера: Березень 2017

Styx: Shards of Darkness перенесли на 2017 рік

У розробці перебуває Styx: Shards of Darkness

Новий рекорд швидкого проходження Mirror’s Edge

Український асиметричний горор Level Zero: Extraction поєднує особливості Alien: Isolation та Left 4 Dead

Level Zero: Extraction

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: