Spotify остаточно пішли з Росії

Spotify остаточно пішли з Росії. Про це повідомили сьогодні Bloomberg. До того Spotify вже припиняли платні підписки для РФ, але відтепер навіть безкоштовний варіант сервісу не буде доступний для громадян країни-агресора. Найбільш популярний сервіс для потокового прослуховування музики поповнив список з більш ніж трьох з половиною тисяч світових компаній-лідерів які пішли з російського ринку та/або значно обмежили всі зв’язки з РФ через повномасштабне вторгнення в Україну, яке сталося 24 лютого 2022 року (рівно 30 днів тому). Серед них — Activision Blizzard, Adobe, CD Projekt Red, Electronic Arts, Humble Bundle, LEGOMastercard і Visa, Microsoft, Netflix, PayPal (який натомість запрацював, нарешті, в Україні), Samsung, SAP, Sony Interactive Entertainment, Ubisoft, Universal Music Group, а також Warner Bros., Disney, Sony і багато-багато інших.

До речі на Spotify є багато-багато файного українського контенту, включно з офіційним каналом країни і п’єсами Леся Подерв’янського.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Документальний фільм «Тісто» розповість про українські кулінарні традиції

p.ua.Тісто 2

«Ми будуємо Україну» у Minecraft. Відбувся благодійний стрім від Sweden for UNHCR

p.ua.we build ukraine

Apple оштрафували на 2 мільярди доларів через позов Spotify

apple vs spotify

Apple влаштовує пекло для сторонніх магазинів

p.ua.apple store

Spotify звинувачує Apple у “вимаганні” через нову систему податків

apple vs spotify

Amanita Design віддасть усі зароблені гроші на допомогу Україні

Amanita Design

Spotify продовжує втрачати гроші і скорочує штат на 17%

Spotify

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує