Україна запустила свій офіційний акаунт у Spotify!

Спільними зусиллями онлайн-медіа СЛУХМіністерства закордонних справ України та Українського інституту в Spotify з’явилися офіційна музична сторінка країни — Ukraine.ua.

Вона була створена для просування позитивного іміджу України серед іноземної аудиторії через сучасну українську музику англійською та українськими мовами. Проте і серед українців ця сторінка призведе до якісних змін. Нарешті ми можемо слухати підбірку виключно української якісної музики!

Концепція українського Spotify — це емоції. До першої підбірки увійшли 6 тематичних плейлистів, кожен з яких відображає інший настрій. Наприклад, якщо слухач відчуває щастя, натхнення або легкий смуток, сторінка пропонує: «‎У мене є для тебе пісня, якщо ти відчуваєш це»‎.

Наразі сторінка має шість тематичних плейлистів. В їх основі — емоції, зрозумілі всім: натхнення, радість, смуток, мотивація, радість. Звідки б не походили слухачі чи де би не були, сторінка пропонує «‎розділити»‎ емоції, які людина відчуває просто зараз.

Плейлісти покликані популяризувати український туризм і культуру загалом. У одному з плейлістів, наприклад, щастя порівнюється з відчуттям, коли український борщ вийшов достатньо червоним.

Також окрема підбірка присвячена Різдву, Щедрику та просто настрою “потусити”.

У оформленні сторінки використовуються світлини українських фотографів — партнерів фотобанку на офіційному сайті України та бренд України Ukraine NOW.

Окрім офіційного акаунту в Spotify, Україна також має офіційні сторінки у Facebook та Instagram.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Apple влаштовує пекло для сторонніх магазинів

p.ua.apple store

Spotify звинувачує Apple у “вимаганні” через нову систему податків

apple vs spotify

Spotify продовжує втрачати гроші і скорочує штат на 17%

Spotify

TikTok наступає на територію Spotify… а GOG кепкує

У Spotify “звалився” сервер через популярну функцію

Spotify

На мапі CS:GO сховали бункер, де росіянам “розкажуть правду про вторгнення в Україну”

de voyna

XBOX отримала українську локалізацію

Xbox Ukraine

Від якої підписки вам найскладніше відмовитися?

Підписка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: