Star Citizen зібрала за рік рекордних 77 млн $

Космічний симулятор Star Citizen уже восьмий рік поспіль слугує доказом, наскільки відданою може бути спільнота… і як довго можна цим користуватися. Минулого року гра зібрала 47 мільйонів доларів від доброчинців і це здавалося неймовірним рекордом — але впродовж 2020 року гравці віддали розробникам за ексклюзивні зорельоти аж 77 млн! Таким чином загальний бюджет Star Citizen складає 338 млн $, що робить її і найуспішнішим проектом з використанням краундфандингу, і найдорожчою грою в історії.

Щоправда, лояльність шанувальників цього річ залишилася без винагороди. Ще в лютому Кріс Робертс, голова Cloud Imperium Games і творчий керівник Star Citizen, обіцяв, що бета-тестування самітного режиму Squadron 42 (за участі Марка Гемілла, Джиліан Андерсон, Генрі Кавілла та купи інших зіркових акторів) неодмінно розпочнеться восени. Втім, нічого такого не сталося. Ба більше, відразу після оприлюдення підсумків цьогорічного грошозбору представники студії оголосили, що наразі не готові коментувати затримку бета-тесту самітного режиму.

З одного боку, нещодавні події в індустрії вкотре показали, до чого може призвести надмірний поспіх. З іншого — мова ж іде не про повноцінний реліз усієї гри, а лише про бета-тест одного з її режимів. До всього, у першій чверті наступного року Elite: Dangerous отримає доповнення Odyssey з планетарними висадками, дослідженням, квестовими гілками, дипломатією, системою екіпажу, шутерною боївкою та іншими речами, якими раніше хизувалася Star Citizen — і Frontier Developments навіть не приховували, що цим доповненням хотіли потішити виснажених очікуванням шанувальників SC.

Читайте також

Star Citizen зібрала вже понад 500 млн $. Шо по даті релізу?

star citizen

Творці Star Citizen образилися на гравців і більше не розповідатимуть про хід розробки

Star Citizen

S.T.A.L.K.E.R. 2 у грудні, збитковий Cyberpunk 2077, “Оскар” для Respawn — #PlayNews

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

У Star Citizen можна грати безкоштовно до літа

Star Citizen

Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

Судові розбірки між Crytek та розробниками Star Citizen завершилися миром

Star Citizen зібрала понад 250 млн доларів

Star Citizen

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: