Студія-розробник The Crew тепер офіційно належить Ubisoft

lead

Студія Ivory Tower, яка розробила гонкову The Crew, стала повноправною дочірньою студією компанії Ubisoft. Про рішення прийняти французьку студію у свої ряди видавець повідомив через свій офіційний блоґ.

Передумовою для цього став успіх The Crew — починаючи з дня релізу в грудні, у світі було продано понад 3 мільйона копій гри, що є вельми непоганим результатом для нової IP. Ось як передав свою радість голова студії Ахмед Букхеліфа:

У нас завжди були хороші стосунки з Ubisoft. Працюючи разом над The Crew і святкуючи його успіх, ми обоє зрозуміли, що у нас є величезний потенціал для продовження співпраці. Приєднавшись до Ubisoft, команда Ivory Tower буде продовжуватиме отримувати від компанії інфраструктуру, підтримку, інструменти, технології та ідеї для розвитку. У свою чергу, нашим власним досвідом ми будемо сприяти збільшенню аудиторії Ubisoft.

Студію Ivory Tower заснували вісім років тому, а The Crew є її першим проектом. У штабі студії зараз трудиться близько 100 розробників. Зараз вони готуються до релізу масштабного доповнення The Crew: Wild Run.

Читайте також

Огляд The Crew 2

The Crew 2

Чого очікувати від The Crew 2?

The Crew: Подорож на Захід | ЗАПИС

Огляд The Crew: Wild Run

Огляд The Crew: Wild Run | Review

Релізний трейлер The Crew: Wild Run

Подробиці закритого бета-тесту The Crew: Wild Run

Gamescom 2015: ігролад The Crew: Wild Run

Ubisoft порахувала гроші за IV квартал 2014-го року

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: