Студія-розробник The Crew тепер офіційно належить Ubisoft

lead

Студія Ivory Tower, яка розробила гонкову The Crew, стала повноправною дочірньою студією компанії Ubisoft. Про рішення прийняти французьку студію у свої ряди видавець повідомив через свій офіційний блоґ.

Передумовою для цього став успіх The Crew — починаючи з дня релізу в грудні, у світі було продано понад 3 мільйона копій гри, що є вельми непоганим результатом для нової IP. Ось як передав свою радість голова студії Ахмед Букхеліфа:

У нас завжди були хороші стосунки з Ubisoft. Працюючи разом над The Crew і святкуючи його успіх, ми обоє зрозуміли, що у нас є величезний потенціал для продовження співпраці. Приєднавшись до Ubisoft, команда Ivory Tower буде продовжуватиме отримувати від компанії інфраструктуру, підтримку, інструменти, технології та ідеї для розвитку. У свою чергу, нашим власним досвідом ми будемо сприяти збільшенню аудиторії Ubisoft.

Студію Ivory Tower заснували вісім років тому, а The Crew є її першим проектом. У штабі студії зараз трудиться близько 100 розробників. Зараз вони готуються до релізу масштабного доповнення The Crew: Wild Run.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft відкликає ліцензії The Crew з бібліотек гравців

The Crew 2014

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

The Crew — гонка, в яку можуть грати всі: Ubisoft Ukraine про створення The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Ольгу Сендзюк призначено керівницею українських студій Ubisoft Kyiv та Ubisoft Odesa

зображення 2023 10 13 113126563

І чужому научайтесь… Огляд The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Кооперативний стрім The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

ГІ*НО: враження від бети The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Барбі у пластмасовому світі — Стрім The Crew: Motorfest

the crew motorfest pc game cover