Свіжі деталі роботи над Resident Evil Revelations Collection для Nintendo Switch

Resident Evil Revelations 2

Після демонстрації ґеймплею Doom 2016 на Nintendo Switch сумнівів щодо можливостей приставки не повинно було залишитись. Проте розробники й досі не проти похизуватися тим, як чудово їхні портовані ігри працюють на хітовій консолі від Nintendo. Не відмовилася від такої можливості і Capcom, розповівши про те, що саме слід очікувати від Resident Evil Revelations Collection на Nintendo Switch.

Resident Evil Revelations працюватиме за роздільності 1080р під час підключення приставки до телевізора і 720р при грі на консолі. В обох випадках гравці отримають повноцінні 60 кадрів за секунду. Згадуючи, що перша частина Resident Evil Revelations розроблялася для портативної 3DS, результати не дивують. Куди цікавіше з другою частиною.

Resident Evil Revelations 2, як і перша частина, працюватиме за роздільності 1080р на телевізорі та 720р на консолі. Проте ні про які 60 кадрів за секунду не йдеться, оскільки графічний рівень гри куди вищий. Але кому вони потрібні ті 60 кадрів?

Окрім цього, Capcom розповіли, що ігри підтримуватимуть контроль рухами та HD-вібрацію, що, безперечно, покращить сприйняття Resident Evil Revelations 1 та 2 гравцями. Керування рухами буде здійснюватися за таким принципом: правим джойконом ви прицілюєтесь та стріляєте, а лівий використовуєте як симуляцію перезарядки. Якщо вам не до вподоби таке керування — його можна виключити в налаштуваннях.

Також ви зможете використовувати два джойкони для кооперативного проходження другої частини. Через те, що контролери доволі малі й мають менше кнопок, ніж їх більші побратими — схема керування дещо відрізнятиметься від звичної. Окрім цього, ви зможете об’єднатись із друзями задля проходження в онлайні.

Resident Evil Revelations Collection вийде на Nintendo Switch 28 листопада. Якщо ви з тих чи інших причин не бажаєте купляти весь набір — ігри можна буде придбати окремо в Nintendo eShop.

Читайте також

Resident Evil Village буде такою ж довгою, як пані Дімітреску

Resident Evil Village з’явиться у продажу 7 травня

Вихід екранізації Resident Evil став ще ближче

Resident Evil

5:05AM: Виживастик у стилі класичних фільмів жахів

Спекуляції навколо ціни PlayStation 5 в Україні та секрети Capcom — #PlayNews

Resident Evil 4

Resident Evil 4 Remake планують випустити на початку 2023 року

Resident Evil 4

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Прийдешні Кіноадаптації Ігор (OLDboi)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: