Системні вимоги до Mad Max


Безкрайні випалені сонцем пустки, шалені перегони, битва за життя з головорізами, це все нас очікує в грі від Avalanche StudiosMad Max. А щоб у вас не було сумнівів, що ваш звір зможе витягнути цю забавку, розробник  опублікували офіційні системні вимоги до гри.

Мінімальні системні вимоги:

  • Операційна система: Vista, Win 7, Win 8/8.1.
  • Процесор: Intel Core i5-650, 3.2 GHz або AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz.
  • Оперативна пам’ять: 6 GB.
  • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB або вище) або AMD Radeon HD 7870 (2 GB або вище)
  • DirectX: Версія 11.
  • Пам’яті на жорсткому диску: 32 GB.

Рекомендовані системні вимоги:

  • Операційна система: Win 7, Win 8/8.1.
  • Процесор: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz або AMD FX-8350, 4.0 GHz
  • Оперативна пам’ять: 8 GB.
  • Відеокарта:NVIDIA GeForce GTX 760 (3 GB або вище) або AMD Radeon HD 7970 (3 GB або вище)
  • DirectX: Версія 11.
  • Пам’яті на жорсткому диску: 32 GB.

Чи варта гра оновлення вашого ПК, дізнаємося 4 вересня, саме тоді відбудеться європейський реліз.

Олександр Сікорський

  • Емммм а вони не перегинають палку з системними вимогами? Щось я сумніваюсь що гра справді потребує 6 гігів оперативки ... можливо просто комусь лінь оптимізувати?

    • Що? Забуть про це слово... Ігри продають залізо, а залізо - ігри.

  • Некстген ще не розпочався, а вони вже луплять системні вимоги, де рівень графіки ледве дотягує до 2013 року. 8 гігабайт оперативної пам`яті, я розумію звісно, що 8 оперативки зараз модно, але в грі, де більшість території пустирі, вона не потрібна, просто чергові розробники, вирішили покласти здоровенний, розміром з кувалду болт на оптимізацію.

  • Панове, якщо якісь претензії до оптимізації, то купуйте PS 4 і претензій не буде.
    Або ж змиріться з тим, що ринок ПК ігор вимагає щораз більше ресурсів для ігор.

    • Змирюсь і скачаю, йо-хо-хо, розробники самі змушують ставати піратом

      • Чим саме, на твою думку, розробники цієї гри змушують тебе стати піратом?

        • Я думаю, це все через те, що розробники створили цю гру. От не створили б вони ПК версії - і цей пан не змушений був би скачувати гру з торенту.

  • майже впевнений, що буде гарно гратись і на значно слабших відрах, вже не раз таке було

  • Скільки я ігор переграв, то ніколи не бачив що б гра жерла 6-8 гіг оперативи.
    Основне навантаження йде на процесор та на відеокарту в якій теж є оперативна пам`ять.
    В мене AMD Radeon HD 7850 та AMD Phenom II X4 і 8 Гіг оперативи, нажаль немає SSD диска(

    В кого SSD диск під ігри. Яке прискорення ФПС получила гра? Хто може поділитись враженнями?

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

31 хвилина

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

50 хвилин

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

3 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

4 години

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

1 день

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

1 день

This website uses cookies.