“Таємниці Смолвіля” отримають продовження

“Таємниці Смолвіля” (Smallville) був і залишається одним з найуспішніших серіалів за коміксами DC. Глядачі з захопленням спостерігали за молодими роками Супермена починаючи з середньої школи майже 10 років (2001-2011), але на цьому історія не закінчилася: фактично ще один повноцінний сезон у всесвіті серіалу (з Бетменом!) DC зробили у вигляді коміксу, а грандіозний кросовер The CW і DC Television “Криза на Нескінченних землях” повертав місцевих Кларка Кента і Лоїс Лейн в камео, показавши що “Смолвіль” є Землею-167 і частиною величезного мультивсесвіту, де всім знайдється місце.

Наразі ж замайорілі шанси на більш повноцінне продовження: у повідомленні, замовленому через сервіс онлайн-привітань від знаменитостей Cameo виконавець ролі Кларка Кента Том Веллінґ, проговорився що вони з Майклом Розенбаумом (який в серіалі зіграв Лекса Лютора) працюють над повноцінним мультсеріалом-продовженням.

Майкл Розенбаум і я зараз насправді працюємо над мультсеріалом, який поверне цих персонажів до життя і використовуватиме настільки багато акторів з серіалу, наскільки це можливо. Але нікому не кажіть, це секрет.

Звісно ж “секрет” став новиною одразу як адресат отримав привітання.  Де саме вийде новий “Смолвіль” поки не повідомляється, але найбільш вірогідним місцем видається стрімінґовий сервіс CW Seed, де досить регулярно з’являються нові анімаційні проекти за коміксами DC. Втім, можливо що зацікавлення глядачів вистачить і на HBO Max, а одже й більший бюджет. Так чи інакше, але прихильники серіалу знову не зможуть викинути з голови пісню “Save Me” від Remy Zero.

Читайте також

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

Помер легендарний сценарист коміксів Алан Ґрант

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

Хто всі ці люди: кого показали в трейлері “Чорного Адама”

Black Adam

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

“Таємницям Смолвілля” виповнилося 20 років

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Файтинги Injustice отримають анімаційну екранізацію

Injustice

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: