web analytics

Телевізійні лиходії DC отримують обличчя відомих акторів

Телевізійні екранізації коміксів DC (а надто пов’язаних із Бетменом) розчохляють найбільш “козирних” характерних акторів, щоб вразити глядачів дійсно моторошними лиходіями. “Лицарі Ґотему” (Gotham Knights, не плутати з однойменною грою) від CW ще на стадії трейлеру не сильно вразили поглядацтво. Однак в березні, коли серіал дістанеться ефіру, ситуація може докорінно змінитись. Переважна причина підозрювати таку зміну — натхненний кастинґ. В основному акторському складі шанувальники “Надприроднього” (Suprenatural) вже чекають Мішу Коллінса в ролі Гарві Дента (поки що героїчного прокурора), а нещодавні новини порадували ще й шанувальників франшизи “Повсталий з пекла”, адже роль доленосного вбивці батьків Бетмена приміряє на себе сам Пінхед, легендарна зірка горору Дуґ Бредлі. Бредлі не звикати грати харизматичних злочинців (Wrong Turn 5: Bloodlines) і саме на це розраховують творці серіалу, які зроблять з Чілла важливого лиходія далеко не на одну серію. Надихаючись більш сучасними інтерпретаціями їх Чілл являтиме собою “святого всіх убивць”, легендарного й авторитетного злочинця, засудженого до смертної кари. Тим часом сам Бредлі охоче продовжує зачитувати класичні готичні твори на власному YouTube-каналі.

Ще одного відомого характерного актора (у якого, до того ж, довга історія ролей у проєктах за коміксами DC) вицарапав собі на відчутного лиходія серіал “Пінгвін” (The Penguin). Цей проєкт  розповідатиме про зліт Освальда Кобблпота (у виконанні Коліна Фаррелла) після подій фільму Метта Рівза “Бетмен” (The Batman; наш огляд). У кадрі (який одним із перших видно було ще в першому трейлері фільму) показали статті про арешт кримінального боса Сальваторе Мароні, важливого лиходія в ранні роки діяльності Бетмена. У всесвіті Метта Рівза відтепер цю роль гратиме неймовірний Кленсі Браун, який буквально на розхват коли мова іде про зловісні ролі, хоч мова йде про приховуючого грандіозні таємниці фактичного власника тихого містечка в “Декстер: Нова кров” (Dexter: New Blood), хоч про Передвісника у четвертому “Джону Віку”.

Втім є у кремезного (1,91 м) Брауна й інша сторона — легка, гуморна і натхненна як його довговічна роль Містера Крабса в “Губці Бобі”. Саме такий Браун анонсував про кастинґ смішною гіфкою з пінгвінами.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad

Humble випустив бандл на підтримку жертв землетрусів у Туреччині й Сирії

gotham knights

Бетґерл усіх врятує — вийшов новий ігроладний трейлер Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights отримає комікс-приквел про останню справу Бетмена

Batman: Gotham Knights - Gilded City

Робін гамселить поганців Ґотема у новому трейлері Gotham Knights

Gotham Knights Robin

Ґотем у Gotham Knights буде ймовірно найбільшим у відеоіграх

Gotham Knights