Marvel Annihilation

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Чотири фази КВМ більше року назад підійшли до логічного завершення. Кевін Файгі та компанія довгі дванадцять років вибудовували єдиний світ, де Танос фігурував як глобальний антагоніст. Месникам та іншим героям вдалося побороти фіолетову загрозу, проте події двох останніх кросоверів назавжди змінили позицію справ. Частина героїв померли, хтось вирішив зав’язати із такою діяльністю. Світу потрібні нові супергерої, яких нам почнуть показувати вже у П’ятій Фазі.

Попри це, Disney точно не буде губити франшизу “Месників”, яка стала найкасовішою у світі кінематографу. П’ята частина точно побачить світ, проте коли і що піде у основу сюжету — важно сказати.

Фанати на те і фанати, тому Мережею вже гуляє теорія про те, що наступною великою подією стане “Анігіляція”. Чому?

Поїхали розбиратись ;)

Ми вже можемо припустити, що космічні герої будуть стояти у лідерстві Кіновсесвіту. Інсайдери ще на початку року заявляли, що вуличних та космічних борців зі злодіями розділять — на землі й у небі будуть свої захисники, із власними ворогами та проблемами.

“Анігіляція” — сюжетна арка коміксів, яка виходила у 2006 році. Події розгортались паралельно “Громадянській війні”, яку у Кіновсесвіті вже адаптували. Якщо цей комікс більше концентрувався на героях Землі, то “Анігіляція” використовувала космічних персонажів. Активну участь приймали Танос, Дракс Руйнівник, Срібний Серфер, Ронан Звинувач та інші. Усі, крім Серфера вже фігурували у фільмах КВМ. Головним ворогом виступав Аннігілус – давнішній “приятель” Фантастичної Четвірки. Він є володарем виміру, відомим як Негативна зона. Довгий час монстр був заточений там, поки не настали події “Анігіляції: злодій вирвався на волю. Та й не просто вирвався, а зібрав цілу армію під назвою “Нищівна хвиля”, з якою планував захопити всесвіт. Історія розгорталася у шести випусках основної серії та тай-інах.

У Disney розуміють, що кожен фільм не може бути за масштабами, як “Війна Нескінченності” та “Фінал”. Переплюнути “Сагу Нескінченності” не так просто — це розуміють як боси та розробники, так і фанати. Замість того, аби починати з масштабних проектів, Дісней першими пускають сольні фільми про Чорну Вдову та Шанг-Чі — першого азіатського супергероя.

Це гарна стратегія з боку студії. Спочатку Файгі та компанія добряче розігріють фанатів, аби у майбутньому створити нову генерацію героїв та оголосити про п’ятих Месників. Чекати кросоверу потрібно не раніше, ніж 2023-2025 роки: треба плавно підвести до подій “Анігіляції”.

Перші кроки

Будівельними блоками для подій є раси Скрулів та Крі. Перших представила “Капітан Марвел”, а других ще у 2014 році показали у “Вартових Галактики”.

Якщо ви забули, то ці дві раси воюють один з одною вже багато років. Поява Аннігілуса змусила їх на деякий час відкласти суперечки та об’єднатися. Вони були ключовими гравцями у фіналі серії коміксів. Ронану Звинувачу та Супер Скруллу довелося приєднатися до героїв.

Супер Скрулла нам ще не показали. У коміксах його звуть Клрт, а особливістю зеленого є наявність сил усієї Фантастичної Четвірки.

Аннігілуса прийнято вважати ворогом Фантастичної Четвірки. Поки що перша родина у коміксах Марвел не представлена, проте Файгі активно працює над її включенням. Можна припустити, що до 2025 року Ф4 вже дебютує у Кіновсесвіті. Тоді нам і покажуть володаря Негативної зони.

Другий варіант набагато простіший: відв’язати злодія від команди та вигадати новий ориджин. Це значно спростить задачу для Файгі та команди.

До чого тут Нік Ф’юрі?

Сцени після титрів другого “Людини-Павука” можуть відсилати до подій “Анігіляції”. Тепер справжній Нік знаходиться на базі “МЕЧ” – космічного аналогу “ЩИТ”. Нам ще не підтвердили офіційно наявність цієї організації у MCU, але сумніватися у цьому не варто. До того ж у серіалі “ВандаВіжен” буде фігурувати подорослішала Моніка Рамбо із “Капітана Марвел”. На фото зі зйомок вона засвітилася як людина, яка працює на цю організацію.

У майбутньому може виявитися, що радари “МЕЧ” вже зафіксували появу Аннігілуса та Негативної зони. Ця загроза є глобальною, тому Скрули можуть запропонувати власну допомогу землянам.

Нещодавно у Мережу потрапили чутки, начебто Дісней запустив у розробку сольний серіал про Ніка Ф’юрі, прем’єра якого буде на Disney+. Його сюжет може базуватися навколо організації “МЕЧ”, яка намагається налагодити відносини з іншими цивілізаціями, аби підготуватися до атаки Аннігілуса. Таким чином, серіал може стати прямим приквелом до “Месників 5”.

Чому саме Анігіляція?

Як ми і казали вище, у Marvel намагаються приділити більше уваги космічним героям. “Анігіляція” є прекрасною базою для епічного бойовику за межами Землі. На горизонті у нас є Капітан Марвел, оновлені Вартові Галактики. Не будемо забувати і про Вічних, які дебютують вже наступного року. Також це гарна можливість включити давно запланованих героїв: Нову, Адама Варлока, Бета Рей Білла та інших.

Важливою складовою для майбутнього кросовера є оригінальність. Кіновсесвіт увійшов у специфічне становище: тепер усі нові проекти будуть порівнюватися із тим, що було раніше. До тексту увійшов жарт: “Раніше було краще”. Файгі треба спробувати щось нове для цього кросоверу. Наприклад, повністю сконцентруватися на космічних героях, задіяти тільки їх. Зробити величезну подію поки що рано: потрібно визначитися із курсом та відчути бажання аудиторії. До того ж космічний фільм значно розширить КВМ та може стати “затравкою” до майбутніх подій.

А що із Таносом?

Танос приймав активну участь у подіях “Анігіляції”. Спочатку він виступав як союзник Аннігілуса. Після перемоги над Галактусом, Срібним Сефером та іншими Безумного Титана вбив Дракс. Пізніше виявилося, що фіолетовий тайно зрадив Аннігілуса: Срібний Серфер встиг втекти до своєї смерті. Врешті решт Титан допоміг героям одержати перемогу.

Всі ми знаємо Кіновсесвіт — персонажі завжди змінювалися та перероблялися на користь історії. Танос, як нам здається, вже відіграв свою роль. Тепер потрібно концентруватися на інших персонажах.

Не варто всерйоз відноситися до теорії. Це лише припущення, яке може не виправдатися. Проте для однієї Фази Аннігілус може стати цікавим варіантом.

А що думаєте ви? Пишіть у коментарі!

Автор: Микита Гапонов

Якщо ви маєте бажання опублікувати в нас свою статтю, надсилайте її на [email protected].

Читайте також

  • Галк / Hulk

    5 шляхів повернути оригінального Галка до Кіновсесвіту Marvel

  • П’ятниця 13

    Як серія «П’ятниця 13» стала конвеєром: ретроспектива

  • ВандаВіжн / WandaVision

    Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

Останні статті

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Автор: PlayUA

Що можна виграти на PlayUA у червні?

Автор: Зімін Антон

Враження від фільму «Тихе місце 2»

Автор: PlayUA

Тихе місце 2 / A Quiet Place: Part II (2021)

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Автор: Віталій Тарнавський

Точно в ціль: враження від Knockout City

Автор: PlayUA

Knockout City

VinBookFest 2021: Чим вразила книжкова оаза посеред Вінниці?

Автор: Микола Єрьомін

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Автор: PlayUA

ГІ*НО: враження від «Армії мерців» Зака Снайдера

Автор: PlayUA

Армія мерців / Army of the Dead (2021)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: