Галк / Hulk

5 шляхів повернути оригінального Галка до Кіновсесвіту Marvel

Автор: PlayUA @playua

До Галка не можна ставитися зневажливо — разом зі Залізною Людиною він відкрив Кіновсесвіт Marvel. Взагалі, історія перебування зеленого велетня у КВМ дуже неоднозначна. У сольному фільмі його роль виконав Едвард Нортон, якого потім замінили Марком Руффало через “токсичність” Нортона. Едвард дозволяв собі багато вольностей на зйомках, які не сподобалися босам. Актор взагалі входить до переліку діячів кіно, з якими важко працювати.

До того ж про Брюса Беннера не можна зняти сольний фільм — права на персонажа належать не Disney, а Universal. Кевін Файгі та компанія може використовувати персонажа тільки у групових фільмах та сольниках інших героїв. Зимою ходили чутки, що права вже викуплені, а Марк зустрічався із Кевіном з приводу майбутнього Галка, проте на тлі пандемії всі новини зійшли нанівець.

У “Месниках: Завершенні” нам показали оновленого Галка: тепер він не тільки зелений та великий, а ще й розумний. Двом половинам вдалося прийти до консенсусу, тому вони злились, створивши Розумного Галка. Проте чи є це гарантією того, що зелена та буйна половина не захопить контроль знову? Погляньмо ж на п’ять основних способів того, як Галк может знову стати не зовсім розумною машиною для руйнувань.

Поява Жінки-Галка

Якщо ви пропустили, то минулого року Файгі анонсував сольний серіал про Жінку-Галка. У Брюса Беннера є кузина — Дженніфер Уолтерс, яка працює адвокатом. Одного разу внаслідок трагічних обставин їй було потрібне переливання крові. Єдиним донором поблизу був Брюс. Чекати не можна було, тому радіоактивна кров врятувала життя Дженніфер. Пізніше дівчина отримала таку ж надсилу та “зеленість”, проте завжди контролює себе. Також крутою фішкою Жінки-Галка є пробивання “четвертої стіни”. У коміксах такі персонажі усвідомлюють, що вони є героями на папері, тому інколи жартують над цим. Найяскравіший приклад цього — Дедпул.

Нещодавно стало відомо, що роль Дженніфер Уолтерс зіграє акторка Татіана Маслані. Можливо, що переливання крові залишило побічні ефекти Брюсу, через що дикий Галк може знайти спосіб знову вирватися та задати жару.

Сольний проект може повернути героїв, які колись були у фільмі “Галк” 2008 року: Еміля Блонські (Бридоту) та Тіма Блейка Нельсона (Лідера). Ці злодії можуть доставляти проблеми ще юній героїні, тому їй буде потрібна допомога досвідченого та не зовсім адекватного героя.

Повернення давнього ворога у новому амплуа

Згадаємо генерала Росса із “Галка” 2008 року та “Протистояння” 2016 року. Цей чоловік вже проявив себе як людина, яка йде по головах заради досягнення цілі. Проте його альтер-его ми ще не бачили. У коміксах він також став носієм сили Галка через невдалий експеримент. Сила Громовержця Росса набагато більша, ніж у Брюса Беннера. У коміксах, аби зупинити його, зеленому довелося заручитися допомогою Тора. Хто знає, можливо ми вдруге побачимо цей дует, особливо після слів Кріса Гемсворта, що він не збирається йти з Кіновсесвіту Marvel.

Повернімося до Росса. Чоловік має жагу влади — це ми вже побачили у “Протистоянні”, коли він забажав контролювати усіх супергероїв Землі. Окрім цього, він схибнутий на силі свого “зятя”. Незважаючи на понад десятилітнє перебування у Кіновсесвіті, Беннер досі не має власного ворога. Про антагоністів першого фільму просто забули, а далі Галк допомагав бити “загальних” злодіїв: Локі, Альтрона і Таноса. Перетворення Росса на Червоного Галка буде приводом для зеленого згадати минулі роки та поборотися із кимось рівним за силою.

Фанати вже зробили припущення, що чоловік буде ключовою фігурою у майбутньому КВМ. Генерал Росс з’явиться у “Чорній Вдові” у травні наступного року, а також цілком може стати персонажем майбутнього серіалу про Жінку-Галка.

Брюс Беннер утримує в собі інших Галків

Кіновсесвіт намагався показати ключові аспекти зеленого, як це тільки можливо. У сольному фільмі його переслідували військові, у “Месниках” показували його боротьбу за самого себе. “Раґнарок” частково адаптував комікс “Планета Галка”, де велетень остаточно втратив дах після перебування на Сакаарі. Він навіть пішов війною на героїв Землі та майже одержав перемогу. Проте ці події Кевін Файгі не став переносити на екран. Так само як не приділяв уваги ще одній особливості: різним втіленням Галка.

У коміксах Брюс Беннер перетворювався не лише на класичного Галка, а й на Сірого Галка, Джо Фіксіта та Галка-Диявола. Кожна з цих особистостей має власне “Я”, індивідуальний набір здібностей та свої мотиви ворогування із чоловіком.

Наприклад, Джо Фіксіт з’явився, коли у Беннера було розщеплення особистості. Він є гангстером, який перебрався до Лас-Вегаса. Стати успішним викидайлом йому допоміг симбіоз розуму та сили, як у Професора Галка. Проте поводив він себе як хлопець-підліток: часто бився, гучно слухав музику, ходив у оточенні красивих дівчат.

Галк-Диявол з’явився через почуття провини у Беннера. Це — жива персоніфікація усіх помилок, страхів та сорому чоловіка. Колись Брюс потрапив до своєї підсвідомості, аби навести там лад. Проте він не очікував зустріти свого батька, який був схожий на величезного ящера. Цю версію показували кілька разів, проте вона ніколи не виривалася з підсвідомості Беннера.

Наступна сюжетна лінія про велетня із роздвоєнням особистості виглядає найбільш інтригуючою. Брюс хизувався тим, що тепер має і м’язи, і розум. Ми можемо припустити, що нині Професор Галк живе у вічному страху через власну сутність. Рано  чи пізно ці хвилювання вирвуться на волю та доставлять проблем не тільки самому Брюсу, а й іншимгероям.

Введення Мультивесвіту

Концепція Мультивсесвіту є козиром у рукаві Кевіна Файгі. Можливість багатьох світів розв’язує руки та дає величезний потенціал на майбутнє. Вже ходять чутки, що у сиквелі Доктора Стренджа творці хочуть показати альтернативних головних героїв, яких мали зіграти інші актори. Наприклад, студія хотіла Тома Круза на роль Залізної Людини.

Така концепція є більше розважальною. Було би цікаво побачити битву Професора Галка з, наприклад, Галком із першої фази КВМ.

Оригінальний Галк потрібен для “Месників 5”

Оригінальний склад Месників більше не повернеться: залишилися лише Тор, Соколине Око і Галк. Майбутній склад команди супергероїв буде не таким досвідченим, як «класичний». Молодим героям буде потрібен лідер. Брюс Беннер виглядає найбільш доречною кандидатурою. Тор був у депресії після останніх подій, а Клінт буде зайнятий тренуванням Кейт Бішоп, нової героїні із луком.

Подальший антагоніст героїв має бути більшою загрозою, ніж Танос у минулому. Цілком можливо, що злодієм наступних фаз буде Канг Завойовник. Він спокійно може пересуватися у часі, тому висмикнути з іншого виміру злого Галка та зробити ворогом Месників не складе проблем. Давайте згадаємо перших Месників — Локі бачив у зеленому тільки загрозу людству і нічого більше. Можливо, Брюсу навіть доведеться пожертвувати собою, аби врятувати нову генерацію героїв та світ.

Галк отримав слабкий розвиток у Кіновсесвіті. Його драму із дочкою Росса, Бетті, звели нанівець. Любовна лінія із Наташею Романовою не сподобалася фанатам, а драми з відправкою зеленого на Сакаар було недостатньо. Включення хоч чогось із переліку дасть Брюсу Беннеру розвиток у майбутніх проектах. Хто знає, може ми і до другого сольного фільму доживемо. Проте із новинами про Жінку-Галка складається враження, що тепер зеленого хочуть відправити на лаву запасних. Що ж, подивимося, як воно буде.

До чого схиляєтеся ви: Галк має отримати більший розвиток чи час поступитися місцем новим героям? Пишіть у коментарях!

Автор: Микита Гапонов

Читайте також

  • ВандаВіжн / WandaVision

    Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

  • Неймовірний Халк 2 / The Incredible Hulk 2

    «Неймовірний Галк 2»: що планував Едвард Нортон?

  • ВандаВіжн / WandaVision

    Теорія: Багряна Відьма — справжній злодій серіалу «ВандаВіжн»

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Що таке фільтр-регулятор повітря

Автор: PlayUA

air

Топ TV для ігор на консолі

Автор: PlayUA

gaming tv 01

Конячки підкорились? Як пройшов третій етап KMAMK Ferrari Challenge 2024

Автор: Гладкий Максим

p.ua.ferrari challenge

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

Автор: Анна Колінчук

DDrace Network

Як створити рекламний ролик, який продає

Автор: PlayUA

video production 02

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Автор: PlayUA

acer wifi

Що таке ігровий смартфон

Автор: PlayUA

gaming phone 03

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Автор: Анна Колінчук

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: