THQ Nordic створили нову студію, що займатиметься рімейком Gothic

Alkimia Interactive — це новостворенна ігротворча студія під крилом THQ Nordic, яка займатиметься переважно RPG. Першою грою студії стане рімейк Gothic на ПК та консолі. Показати гру обіцяють в найближчі кілька місяців, однак дата релізу залишається невідомою.

Розташована в Барселоні, Іспанія, студія була заснована після того, як рімейк Gothic отримав зелене світло. З літа 2020 року, Alkimia Interactive активно розросталася та набирала захоплених RPG іграми розробників. Набір персоналу триває й зараз, на офіційному сайті студії можна ознайомитись з вакансіями.

Команда зосереджує всі свої амбіції на тому, аби створювати високоякісні RPG, а першим проектом є повна розробка рімейку Gothic для ПК та консолей наступного покоління. Розробка проходить плавно, і перші результати важкої праці команди будуть показані в наступні кілька місяців.

пишуть THQ Nordic

Нагадуємо, що у 2019 році THQ Nordic випустили ігроладне демо рімейку Gothic — короткий ігровий відрізок, у якому продемонстрували оновленний інтерфейс, графіку, бойові механіки та інше. Ціллю було зібрати відгуки спільноти, та вирішити, чи буде гравцям цікавий рімейк Gothic. Демо, хоч й не без нарікань, але прийняли позитивно і рімейк Gothic було офіційно анонсовано.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

Piranha Bytes поділилася з фанами, що у неї складний період. Але студія поки не закрилася

p.ua.piranha bytes

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

«Чарівний світ фізичних експериментів» — оцінки Trine 5: A Clockwork Conspiracy

trine 5

Gothic 1 Remake відправляє на стару добру каторгу в новому трейлері

gothic 1 remake

Культова ролівка Gothic прямує на Nintendo Switch

Gothic

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo