THQ Nordic створили нову студію, що займатиметься рімейком Gothic

Alkimia Interactive — це новостворенна ігротворча студія під крилом THQ Nordic, яка займатиметься переважно RPG. Першою грою студії стане рімейк Gothic на ПК та консолі. Показати гру обіцяють в найближчі кілька місяців, однак дата релізу залишається невідомою.

Розташована в Барселоні, Іспанія, студія була заснована після того, як рімейк Gothic отримав зелене світло. З літа 2020 року, Alkimia Interactive активно розросталася та набирала захоплених RPG іграми розробників. Набір персоналу триває й зараз, на офіційному сайті студії можна ознайомитись з вакансіями.

Команда зосереджує всі свої амбіції на тому, аби створювати високоякісні RPG, а першим проектом є повна розробка рімейку Gothic для ПК та консолей наступного покоління. Розробка проходить плавно, і перші результати важкої праці команди будуть показані в наступні кілька місяців.

пишуть THQ Nordic

Нагадуємо, що у 2019 році THQ Nordic випустили ігроладне демо рімейку Gothic — короткий ігровий відрізок, у якому продемонстрували оновленний інтерфейс, графіку, бойові механіки та інше. Ціллю було зібрати відгуки спільноти, та вирішити, чи буде гравцям цікавий рімейк Gothic. Демо, хоч й не без нарікань, але прийняли позитивно і рімейк Gothic було офіційно анонсовано.

Читайте також

Після 11 років відсутності, Second Sight повернулася до Steam

Second Sight

Destroy All Humans! з’явиться на Nintendo Switch цього літа

Destroy All Humans!

Сторінка рімейку Gothic з’явилася у Steam з новими скріншотами

Gothic 1 Remake

Biomutant з’явиться у продажу наприкінці травня

Усе ще рано! Biomutant вийде не раніше квітня

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Мініатюрна краса: дізнайтеся як знімали трейлер Desperados III

Пригадуєте Kingdoms of Amalur: Reckoning? У серпні вона отримає ремастер

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: