Total War: Rome II повертається з новим доповненням

Вийшовши чотири роки тому, Total War: Rome II відразу ж стала надзвичайно популярною поміж любителів тактичних стратегій. Проте, як і в будь-якої іншої гри, в неї був свій життєвий цикл, яка вона з гордістю пройшла й залишилась у серцях фанатів. Але не все так просто.

Creative Assembly анонсувала нове доповнення до Total War: Rome II — Empire Divided. Події нового доповнення розгортатимуться у 270 році н.е. та демонструватимуть Римську Імперію в її «кращі» часи. Перед гравцем поставлять майже неможливе завдання: відновити колишню міць наддержави (або зрівняти її з землею, якщо ви виберете іншу фракцію). Окрім Римської Імперії, у грі буде 10 фракцій, які належатимуть до 5 культур (кожна зі своїми особливостями). Також доповнення збагатили наявністю чуми, бандитів та культів. Ось, що стосовно цього кажуть представники Sega:

“Будівлі культів можна будувати задарма, оскільки їх створення залучатиме нових окультистів, які заселятимуть ваші території. Завдяки цьому отримати бонуси культів буде порівняно легко, тому що вони поширюватимуть чужу культуру, приносячи безлад у ваші провінції. Для того, щоби позбутися цих будівель доведеться добряче заплатити не тільки за саме знищення, а й за штрафи. Ретельне обдумування переваг та недоліків культу необхідне, тому що використавши їх правильно, — вони стають могутньою зброєю.”

Окрім Empire Divided, Creative Assembly зробила доповнення Power & Politcs, яке покликане покращити дипломатію в Total War: Rome 2. Як зауважує видавець: оновлення дипломатії матиме стосунок до гри в цілому.

Вихід доповнення Empire Divided для Total War: Rome II заплановано на 30 листопада.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Sega скасувала шутер Hyenas від творців Total War. Гра мала вийти за кілька місяців

hyenas

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Total War Shogun 2

Творці Total War розробляють фентезійний екшн у всесвіті Warhammer

warhammer total war

Medieval II: Total War вийде на iOS та Android

total war medieval

Creative Assembly тизерять ігролад Total War: Warhammer III

Total War: Warhammer III

А от і офіційний анонс Total War: Warhammer III