Творець “Секретних матеріалів” все ще “хоче вірити”

Постер з зображенням “літаючої тарілки” та написом “I want to believe” (“Я хочу вірити”) є важливою візуальною складовою культового серіалу “Секретні матеріали” (The X-Files). Творець шоу Кріс Картер саме цієї фразою закінчив своє есе для The New York Times, головна думка якого така — сам факт, що спостереження державними органами США за “невідомими повітряними феноменами” взагалі ведуться і при цьому здебільшого досі засекречені вже багато каже.

The New York Times не просто так позвали Картера прокоментувати ситуацію, адже 25 червня Пентаґон виклав доклад (почитати його можна тут) з розсекреченими даними, де зазначено багато цікавого. Зокрема те, що лише одне з досліджень подібних явищ коштувало платникам налогів 22 мільйони доларів, а зі 144 наведених випадків спостереження НЛО на державному рівні у 2004-2021 рр. більшість дійсно є, скоріше за все, фізичними об’єктами і лише один (!) з них було спростовано як щось прозаїчне (повітряна куля).

Це не перші дані розсекречені  з цього приводу нещодавно: у квітні 2020 року певного розголосу набули відео розсекречені військово-повітряними силами США, які фіксують зустрічі військових з невідомими літаючими об’єктами та або повітряними феноменами.

Саме той факт, що лише одне розслідування на цю тему, яке було повністю засекречене, чомусь коштувало $22M викликає у Картера занепокоєння і певну недовіру, хоча він наголошує що довіра до державних органів, принаймні повна, сама по собі є нонсенсом.

Тож, як каже ще один девіз “Секретних матеріалів”, “правда” все ще “не тут” (the truth is out there). А новий підйом цікавості до теми може сприяти ще одному воcкресінню серіалу, що вже ставалось у 2016 і 2017 рр.

Читайте також

Worldle активно генерує нових підписників для The New York Times

Wordle

The New York Times придбала Wordle

Wordle

“Хрещений батько” реаліті-ТБ і фільмографії Тарантіно: помер Джон Ленґлі

Реаліті-шоу “Копи” закрито після 31 року в ефірі. Чим воно запам’яталося?

#KyivNotKiev знову перемагає! Український викладач навчив грамоти The New York Times

Телеканал Fox обіцяє ще один сезон “Секретних матеріалів”

Відома дата прем’єри нового сезону «Цілком таємно»

Помер Аркадій Гарцман, відомий український поет-пісенник, сценарист і актор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: