Творці Total War розповіли про Total War: Warhammer Ⅱ та нову історичну гру

Учора на офіційному YouTube-каналі Total War зʼявилося відео з відповідями на популярні запитання щодо майбутнього серії. На питання модератора користувацького вмісту Майкла Велана (Michael Whelan) спочатку відповів бренд-менеджер Total War: Warhammer Ⅱ Генрі Генкін (Henry Hankin), а потім розробник Даррен Макнеллі (Darren MacNally).

Total War: Warhammer Ⅱ матиме чотири раси: Темних ельфів, Вищих ельфів, Ящеролюдей та четверту, поки що неанонсовану расу.

Як зазначив Генрі, гра стане найбільш зосередженою на сюжеті, якщо порівнювати з іншими іграми серії. Історія забавки, до речі, обертатиметься навколо Вихору, але сильно залежатиме від вибраної раси.

Свіжою інформацією стали розміри мапи: вони майже не відрізнятимуться від першої гри, але захопити можна буде на третину земель більше. Ігровий світ складатиметься з чотирьох континентів: Ластрії, Ултуана, Південних земель та Наґґарота. І ще новина: на нас чекають морські баталії!

На питання щодо улюбленого моменту трейлеру Генрі відповів, що одним із них є логотип іграшки наприкінці відео, що містить сюрприз для уважних ґеймерів.

З новою інформацією щодо нової історичної Total War, яка зараз перебуває в розробці, усе складніше. Даррен Макнеллі лише вкотре нагадав, що чергова гра відзначиться новими територією та епохою, та сказав, що над нею працює окрема велика команда. Окрім неї є й малі колективи, що можуть випустити якийсь менш значний історичний вміст до виходу очікуваної гри.

Total War: Warhammer Ⅱ — тактична покрокова стратегія в реальному часі від Creative Assembly. Є частиною трилогії, присвяченої всесвіту Warhammer Fantasy. Вихід гри відбудеться цього року.

Читайте також

Creative Assembly тизерять ігролад Total War: Warhammer III

Total War: Warhammer III

А от і офіційний анонс Total War: Warhammer III

Отримайте Total War Saga: TROY безкоштовно. Але покваптеся — роздача триватиме лише 24 години

Total War Saga: Troy вийде у Epic Store у серпні та буде безкоштовною!

У Total War: Warhammer II та Northgard розпочалися безкоштовні вихідні

total war Warhammer II

У Steam задарма роздаватимуть Total War: Shogun 2

Total War Shogun 2

Доповнення Fall of the Samurai, для Total War: Shogun 2, стане окремою грою в підсерії Saga

Total War Saga: Fall of the Samurai

Total War Saga… Троя?

Total War Saga: Troy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: