У Call of Duty з’явиться чорнобильська “Дуга”

Вже післязавтра, 22 квітня, у Call of Duty: Black Ops Cold War (наш огляд) та Warzone розпочнеться третій сезон. Він обіцяє бути досить насичений контентом.

У новому сезоні повернеться режим гри “Палиці та каміння” для Cold War, де доводиться воювати лише ножем, арбалетом та сокирою. А також додадуть новий режим, де командам, які складаються з 4 користувачів, заважатиме радіація, яка з часом охоплює все більші площі. Також у проектах з’явиться більше стволів, а ще у якості зброї буде доступний балістичний ніж та бейсбольна бита.

У Cold War та Warzone з’явиться можливість зіграти за чотирьох оперативників: Knight, Wraith, Antonov та любителя відкривати двері — капітан Прайс.

На цьому новий контент не закінчується. Гравців ще очікують 4 нові мапи: Standoff, Yamantau, Diesel та Duga. Остання отримала таку назву, оскільки розміщена біля об’єкта ЗГРЛС “Дуга”, який в реальному житті знаходиться у чорнобильській зоні відчуження. Ця карта буде доступна у зомбі-режимі і привнесе нові механіки та ще деякі нововведення, зокрема там з’явиться два нових транспортних засоби. Згодом на цій мапі стане доступним для гри режим з радіацією. А ще у Warzone оновлять карту “Верданськ”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

У Call of Duty з’явився ШІ для прослуховування голосових чатів

Call of Duty

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2

Пʼятничні побігеньки — Стрім Call of Duty Warzone

Warzone

Мобільна Call of Duty Warzone ввійшла у стадію закритого альфа-тестування

Call of Duty Warzone Mobile

Снуп Доґ став новим оперативником Call of Duty Vanguard та Warzone

Snoop Dogg Call of Duty

Кінг-Конг та Ґодзілла можуть з’явитися у… Call of Duty: Warzone?

Warzone

Усі користувачі Call of Duty: Warzone сьогодні отримали нову мапу

Call of Duty Warzone Caldera

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: