У «Дюні» могла бути сцена, дорожча за весь фільм

Сценарист «Дюни» Ерік Рот настільки “авантюрний”, що запропонував розпочати фільм з неймовірно масштабної сцени утворення планети Арракіс. Він хотів показати те, як Араккіс зародилася, ті часи, коли по ній ще ходили дикі тварини, все те, чого в «Дюні» ми точно не очікували б побачити.

Через те, що я авантюрний, я розпочав сценарій з того, що могло б здатися «Утворенням», — «і сторив Бог» — і ви б подумали, що це зародження Землі. А це була б «Дюна», з дикими тваринами та речами, яких ви ніколи не бачили.

— розповів Ерік

На жаль, чи на щастя, режисер фільму Дені Вільнев відмовився від цієї ідеї, хоча й стверджував, що вона йому дуже подобається. Причиною, по якій Вільнев забракував таке відкриття став бюджет фільму. Якщо б у «Дюні» зробили щось подібне, то, за словами самого Вільнева, «не вистачило б грошей на сам фільм». Ерік Рот, проте, й досі не впевнений, чи не було це просто ввічливою відмовою.

Але все ж підстави вірити Дені Вільневу є. Фільм справді вийшов не з дешевих, і у одному з матеріалів ми розбирали, чому саме фільм виглядає так красиво і які технології там застосовували. Також нагадуємо, що «Дюна» отримає продовження у жовтні 2023 року.

Читайте також

Усе найголовніше з Gamescom Opening Night Live 2022

gamescom

Дочасний стрім Dune: Spice Wars

dune spice wars hd gaming 1920x1080

Dune: Spice Wars вийшла в дочасному доступі Steam. Але не кваптеся її купувати

dune spice wars hd gaming 1920x1080

Несподіванки є: оголошено номінантів на “Оскар 2022”

Оскар 2022

Дені Вільнев майже закінчив сценарій продовження “Дюни”

Дені Вільнев11

“Плаґін” не з дешевих: чому “Дюна” так виглядає

dune2021

«Дюна» отримає продовження

ДЮНА / DUNE (2021)

ДЮНА – ОГЛЯД без спойлерів l ПАН КАРПАН

Dune

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: