У “королівській битві” Civilization VI з’являться зомбі… та Шон Бін

Не можна так просто взяти й влаштувати у “Цивілізації” цю остогидлу королів… А ні, таки можна. Нагадуємо, у листопаді минулого року студія Firaxis додала до Civilization VI режим Red Death — королівську битву на 12 гравців із геть новою пост-апокаліптичною мапою, новими (і тематично відповідними) фракціями та однойменною “червоною смертю”, яка постійно зменшує площу мапи.

Режим зайшов гравцям настільки добре, що у свіжому відеозвіті розробники повідомили, що у прийдешньому оновленні гри Red Death отримає дві нових фракції — зомбаків та іншопланетян — і повноцінного комментатора у виконанні Шона Біна. У відео розповідь про місцевий battle royale починається трохи раніше четвертої хвилини.

Шон Бін, до речі, є оповідачем в основній грі (наш огляд Civilization VI), просто раніше, він не мав окремих окремих рядочків для цього режиму. А тепер славетний сам не вмиратиме, зате смерті інших коментуватиме охоче.

Що приємно, режим Red Death є цілком безкоштовним і для нього не потрібно ні минулих розширень, ні річної перепустки New Frontier — хоча власники NF зможуть згодом отримати деякі приємнощі як “для королівської битви”, так і решти режимів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Отримайте Civilization VI та 11 інших ігор у новому Humble Choice

Civilization VI отримає нові мапи, юніти та зміни у балансі

Civilization VI

Гравці в Civilization VI скоро отримають в’єтнамські флешбеки

Civilization VI

Смерть Red Dead Online, вампіри у Civilization 6, перезапуск Skull & Bones — PlayNews

Red Dead Online

Отримайте Civilization VI безкоштовно та назавжди!

Sid Meier's Civilization VI

Civilization 6 отримає нові доповнення

PUBG стане безкоштовною! — PlayNews #356

PUBG стане безкоштовною! — PlayNews #356

Що коїться з Diablo IV? — PlayNews #348

Civilization VI: Gathering Storm