У Prison Architect з’явився багатокористувацький режим
Без попередніх анонсів, Prison Architect отримала кооперативний режим. Якщо хочете спробувати створити в’язницю прямо зараз — у налаштуваннях гри в Steam підпишіться на альфа та бета оновлення.
Поки що кооператив працює погано, але на те й бета тестування і віриться, що, потрапивши до основної гілки, функціонал працюватиме так як слід. Багатокористувацький режим підтримує до 7 гравців.
“Грати в такий кооператив зараз — завдання для сміливців”, — каже один із розробників на початку відеоогляду.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









