У Steam зміняться правила оформлення графічних банерів

Valve повідомили, що у цифровій крамниці Steam зміняться правила оформлення банерів («капсул» у Steamworks).

Через відсутність чітко визначених правил на ігрових зображеннях стали з’являтися елементи, що створюють плутанину й навіть вводять користувачів в оману.

Наприклад, логотипи деяких ігор стали настільки маленькими, що гравцям навіть важко прочитати їхню назву. В інших випадках зображення настільки захаращені логотипами нагород і оцінками, що важко зосередитися на головному. Деякі капсули містять застарілі рейтингові оцінки. Окрім того, у більшості випадків цей додатковий текст наведено лише англійською мовою, що не враховує значну частину аудиторії Steam, яка не володіє нею — Valve.

Steam розуміє, що таким чином розробники намагаються повідомити покупцям про якість їхнього продукту, проте у крамниці вже є спеціально відведені для більшості подібної інформації місця на сторінках ігор.

Тож тепер у Steam вміст основних капсул із графічними елементами обмежується ілюстрацією гри, її назвою та офіційним підзаголовком. Тобто, це означає:

  1. Жодних рейтингових оцінок, включно з рецензіями Steam і сторонніх ЗМІ.
  2. Жодних нагород — їхніх назв, символів і логотипів.
  3. Жодних повідомлень про знижки, як-от «Розпродаж», «Знижки до 90%» тощо.
  4. Жодної реклами інших продуктів — у текстовому чи графічному вигляді. Сюди входить реклама сиквелів та інших продуктів із тієї ж серії ігор.
  5. Жодних інших повідомлень на будь-яку тему.

Інформацію про великі оновлення й сезонні події можна поширювати в капсулах із замінними ілюстраціями. Тоді застосовуватимуться такі обмеження:

  1. Обов’язкове використання замінних ілюстрацій. Щоб розмістити текст на графічних елементах, його слід ОБОВ’ЯЗКОВО вивантажити як замінну ілюстрацію з часовим обмеженням в один місяць.
  2. Обов’язкова локалізація всього тексту. Будь-який текст на графічних елементах слід ОБОВ’ЯЗКОВО локалізувати принаймні тими ж мовами, які підтримує гра.
  3. Використання лише для опису нового вмісту. Єдиний прийнятний додатковий текст в ігровій капсулі — це повідомлення про велике оновлення ігрового вмісту, нову сезонну подію, бойову перепустку, завантажуваний вміст тощо.

Усі зміни почнуть діяти з 1 вересня, тому розробників просять переглянути свої графічні елементи й внести відповідні зміни. У разі невиконання правил Steam обмежуватиме видимість ігор та їхню участь в офіційних подіях і розпродажах.

Якщо ви — розробник, що публікує свої проєкти у Steam, або вам просто цікаво детальніше дізнатись про зміни та правила оформлення ігор у крамниці, то перейдіть за цим посиланням

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

balatro

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Божевільна What the Car? від творця What the Golf? вийде цьогоріч у Steam

What the Car?

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: