У Steam зміняться правила оформлення графічних банерів

Valve повідомили, що у цифровій крамниці Steam зміняться правила оформлення банерів («капсул» у Steamworks).

Через відсутність чітко визначених правил на ігрових зображеннях стали з’являтися елементи, що створюють плутанину й навіть вводять користувачів в оману.

Наприклад, логотипи деяких ігор стали настільки маленькими, що гравцям навіть важко прочитати їхню назву. В інших випадках зображення настільки захаращені логотипами нагород і оцінками, що важко зосередитися на головному. Деякі капсули містять застарілі рейтингові оцінки. Окрім того, у більшості випадків цей додатковий текст наведено лише англійською мовою, що не враховує значну частину аудиторії Steam, яка не володіє нею — Valve.

Steam розуміє, що таким чином розробники намагаються повідомити покупцям про якість їхнього продукту, проте у крамниці вже є спеціально відведені для більшості подібної інформації місця на сторінках ігор.

Тож тепер у Steam вміст основних капсул із графічними елементами обмежується ілюстрацією гри, її назвою та офіційним підзаголовком. Тобто, це означає:

  1. Жодних рейтингових оцінок, включно з рецензіями Steam і сторонніх ЗМІ.
  2. Жодних нагород — їхніх назв, символів і логотипів.
  3. Жодних повідомлень про знижки, як-от «Розпродаж», «Знижки до 90%» тощо.
  4. Жодної реклами інших продуктів — у текстовому чи графічному вигляді. Сюди входить реклама сиквелів та інших продуктів із тієї ж серії ігор.
  5. Жодних інших повідомлень на будь-яку тему.

Інформацію про великі оновлення й сезонні події можна поширювати в капсулах із замінними ілюстраціями. Тоді застосовуватимуться такі обмеження:

  1. Обов’язкове використання замінних ілюстрацій. Щоб розмістити текст на графічних елементах, його слід ОБОВ’ЯЗКОВО вивантажити як замінну ілюстрацію з часовим обмеженням в один місяць.
  2. Обов’язкова локалізація всього тексту. Будь-який текст на графічних елементах слід ОБОВ’ЯЗКОВО локалізувати принаймні тими ж мовами, які підтримує гра.
  3. Використання лише для опису нового вмісту. Єдиний прийнятний додатковий текст в ігровій капсулі — це повідомлення про велике оновлення ігрового вмісту, нову сезонну подію, бойову перепустку, завантажуваний вміст тощо.

Усі зміни почнуть діяти з 1 вересня, тому розробників просять переглянути свої графічні елементи й внести відповідні зміни. У разі невиконання правил Steam обмежуватиме видимість ігор та їхню участь в офіційних подіях і розпродажах.

Якщо ви — розробник, що публікує свої проєкти у Steam, або вам просто цікаво детальніше дізнатись про зміни та правила оформлення ігор у крамниці, то перейдіть за цим посиланням

Читайте також

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Готичний слешер Moonscars від українських розробників нарешті доступний у Steam

Moonscars

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Не купуйте There Is No Light — це русня!

there is no light 10 scaled

Розробники Farthest Frontier не додали церкви, щоб уникнути “релігійних скандалів”

farthest frontier

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі Steam, або Що коїться з комунікацією розробників?

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Знову повторюють за Diablo: мобільна Torchlight близька до релізу

torchlight infinite

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: