У Xbox Game Pass додадуть класику від LucasArts

Перелік доступних ігор у підписці Xbox Game Pass розширить тріо легендарної пригодницької класики від студії LucasArts. Ними стануть, цілком очевидно, Grim Fandango Remastered, Day of the Tentacle Remastered та Full Throttle Remastered. Зіграти в них вийде вже 29 жовтня у всіх власників Game Pass для комп’ютерів та консолей. Підписники Game Pass Ultimate також отримають змогу стрімити їх на свої смартфони та планшети на Android.

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered (наш огляд) часто називають одним з найкращих квестів усіх часів. За сюжетом гравцю доведеться допомогти скелету на ім’я  Мануель “Мені” Калавера, який працює турагентом у потойбічному світі, мусить супроводжувати душі в їх останній мандрівці, але одного дня вирішив пошахраювати на роботі… що перетворилося на цілу низку карколомних пригод.

Day of the Tentacle Remastered

Day of the Tentacle — це сиквел до гри Maniac Mansion 1987 року. Зав’язка і ціль проста та зрозуміла: допомогти друзям зупинити захоплення світу величезними пурпуровими тентаклями.

Full Throttle Remastered

І замикає трійцю пригодницької класики Full Throttle Remastered, події якої розгортаються в недалекому майбутньому. Головний герой — байкер на ім’я Бен, котрого звинувачують в зумисному вбивстві президента останньої компанії, що продовжує виготовляє мотоцикли. Гравцю доведеться очистити ім’я харизматичного протагоніста та вивести справжніх поганців на чисту воду.

Читайте також

Rainbow Six Siege стане частиною Xbox Game Pass

EA Play стане частиною Game Pass у листопаді

Electronic Arts

Схоже у Game Pass з’явиться Doom Eternal

Game Pass для ПК скоро покине бету і подорожчає

Halo Infinite

Resident Evil 7 з’явиться у Game Pass, а RDR 2 покине сервіс

Resident Evil 7

Xbox Game Pass позбувся слова Xbox у назві

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні? [ОПИТУВАННЯ]

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Microsoft Flight Simulator допоможе вам вилетіти з України у серпні

Microsoft Flight Simulato

Популярне