У Xbox Game Pass додадуть класику від LucasArts

Перелік доступних ігор у підписці Xbox Game Pass розширить тріо легендарної пригодницької класики від студії LucasArts. Ними стануть, цілком очевидно, Grim Fandango Remastered, Day of the Tentacle Remastered та Full Throttle Remastered. Зіграти в них вийде вже 29 жовтня у всіх власників Game Pass для комп’ютерів та консолей. Підписники Game Pass Ultimate також отримають змогу стрімити їх на свої смартфони та планшети на Android.

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered (наш огляд) часто називають одним з найкращих квестів усіх часів. За сюжетом гравцю доведеться допомогти скелету на ім’я  Мануель “Мені” Калавера, який працює турагентом у потойбічному світі, мусить супроводжувати душі в їх останній мандрівці, але одного дня вирішив пошахраювати на роботі… що перетворилося на цілу низку карколомних пригод.

Day of the Tentacle Remastered

Day of the Tentacle — це сиквел до гри Maniac Mansion 1987 року. Зав’язка і ціль проста та зрозуміла: допомогти друзям зупинити захоплення світу величезними пурпуровими тентаклями.

Full Throttle Remastered

І замикає трійцю пригодницької класики Full Throttle Remastered, події якої розгортаються в недалекому майбутньому. Головний герой — байкер на ім’я Бен, котрого звинувачують в зумисному вбивстві президента останньої компанії, що продовжує виготовляє мотоцикли. Гравцю доведеться очистити ім’я харизматичного протагоніста та вивести справжніх поганців на чисту воду.

Читайте також

Sony не вважає Xbox Game Pass конкурентом

Xbox Game Pass

High on Life — найуспішніший реліз Xbox Game Pass у 2022 році

high on life

5 ігор у Xbox Game Pass, в які вам варто зіграти #02

Metal: Hellsinger

Microsoft офіційно анонсувала Xbox Game Pass Friends & Family

auyqtltzpqfsj3jkwamqct

Хмарний ґеймінг від Xbox тепер на телевізорах Samsung

Xbox

Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

the outer worlds

А ось і перелік нових ігор Xbox Game Pass на червень

Xbox Game Pass

[Запис] Досліджувальний суботній стрім — Вісник Геймпасу by OrangeNoob

ВісникГейпасу

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: