Українська інді-гра Puzzle for Clef вийшла в Steam

Під час презентації Damm 4 Games, українська студія Weasel Token анонсувала, що головоломка Puzzle for Clef виходить на ПК в Steam у день її показу.

У вручну намальованій Puzzle for Clef гравець досліджуватиме таємниці острова предків заради пошуку скарбів. Головній героїні Кролиці Клеф доведеться відвідати 9 різноманітних локацій, познайомитися з місцевими жителями та вирішити десятки головоломок і шифрів, які змусять добренько посушити голову.

Усі задачі є логічними, а їх вирішення приноситиме справжню насолоду, як і пошук секретів, якими повниться загадковий острів. Також не варто боятися смертей, небезпек чи ворогів, гра виключно про медитативне вирішення головоломок.

До 20 жовтня на Puzzle for Clef діятиме знижка 10% тому вартість складатиме 292 гривні. Українська локалізація звичайно у наявності.

Для тих хто зацікавився грою додамо, що у жовтні минулого року ми провели подкаст з художницею студії Анастасією Кузнецовою в якому дізналися чимало подробиць відносно розробки проєкту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Hasbro шукає партнерів, щоби зробити наступну Baldur’s Gate без Larian

baldur’s gate 3

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro