Українська нуарна гра про останні роки УНР Vivere Memento вийде у Steam
У Steam з’явилася сторінка української візуальної новели Vivere Memento від невеликої студії Neo Vulgate Cycle, яка відправить гравців у минуле, в останні роки незалежності УНР, коли страх перед майбутнім переплітається з бажанням жити, кохати й радіти сьогоднішньому дню. Недарма ж назва гри з латинської мови перекладається як «пам’ятай, що живеш». Гра має повну українську локалізацію.
Події Vivere Memento розгортаються в 1919 році, коли дві головні героїні Зоя і Аза знаходять вірші невідомого поета й розпочинають своє розслідування, щоб розгадати таємниці забутого міста. Гравці проживуть разом із героїнями 7 внутрішньоігрових днів, прогуляються вуличками українського міста, яке намагається виживати в тилу, в той час коли на лінії фронту українці героїчно борються з більшовиками за право вільно жити на своїй землі.
Точної дати виходу Vivere Memento ще немає, проте реліз має відбутися вже незабаром. Однак ви вже зараз можете додати гру до свого списку бажаного, щоби підтримати розробників та не загубити проєкт, коли він стане доступний до придбання.
Також у Neo Vulgate Cycle сповістили, що вже в серпні на щорічному Фестивалі українських ігор у Steam вони збираються представити демоверсію Vivere Memento, яка познайомить гравців із деякими персонажами й продемонструє початок атмосферної детективної історії двох жінок.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Нова повноцінна частина Heroes of Might & Magic вийде в 2025, але розробляють її росіяни
-
Ринок портативок у 2024 році: що взяти, щоб не пошкодувати
-
Огляд Star Wars Outlaws (доповнюється)
-
Linkin Park повернулися з новою вокалісткою й анонсували наступний альбом
-
GSC Game World вважає, що переноси S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl були фінансово невигідним рішенням