web analytics

Українські розробники матимуть окремий павільйон на Gamescom 2024

Після успіху павільйону українських ігор на Gamescom 2023, ця ініціатива отримає продовження і в 2024. Організаторами павільйону Games for Ukraine знову виступили студія VG Entertainment, конференція Games Gathering і платформа GDBAY, які спільними зусиллями змогли заручитися підтримкою творців найбільшої ігрової виставки у світі.

Мета українського павільйону на Gamescom — показати високий рівень досягнень української ігрової індустрії, продемонструвати інноваційні вітчизняні розробки, підтримати імідж України й залучити інвестиції з боку міжнародних партнерів.

 

Минулого року площа українського павільйону склала 100 м² і там було представлено понад 40 українських компаній, зокрема GSC Game World, Frogwares, Frag Lab, 4A Games, Tatem Games, Red Beat, Room 8 Group, Farom Studio, Bini Games, PlayToMax, Plazma Studio, Black Snow, Postmodern.ua тощо.

Більше про створення українського павільйону, підсумки його дебютної появи на Gamescom і плани на цей рік можете дізнатися з нашої бесіди з Олегом Яворським, директором із розвитку бізнесу VG Entertainment.

Gamescom 2024 пройде з 21 по 25 серпня в німецькому Кельні. Тож якщо матимете нагоду там побувати, неодмінно завітайте на локацію Games for Ukraine.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Warframe нарешті можна буде романсити персонажів

warframe 1999

З’явився перший трейлер української гри Tailgate про загубленого Лабрадора

tailgate

За допомогою українців у дочасному доступі вийшов роуґлайк-шутемап Galactic Glitch

galactic glitch

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Anno 117: Pax Romana може отримати українську локалізацію — усе залежить від нашої підтримки ХDefiant

anno 117 pax romana

Розпочався Літній розпродаж у Steam

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy