Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Видавництво Paradox Interactive оприлюднило фінансовий звіт за 2020, який виявився найуспішнішим роком за всю історію існування компанії. Загальний прибуток Paradox зріс на 39%, стратегії Stellaris, Europa Universalis IV і Cities: Skylines досі відмінно продаються (звісно, з урахуванням DLC), а Crusader Kings III стала найуспішнішою новинкою видавця і регулярно опинялася в переліку найкращих ігор 2020 року (в нашому теж).

Але разом із тим є неприємні новини. Виконавничий директор Paradox Interactive Ебба Льюнґеруд повідомив, пандемія і роботу з дому все ж суттєво знизила швидкість роботи всіх ігротворчих студій Paradox, тому всі нові проекти зазнають перенесення. Та оскільки більшість із них є поки неанонсованими, то Льюнґеруд зосередив увагу на вже відомій та очікуваній багатьма грі — Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2.

На початку осені представники Paradox попереджали про можливість чергового перенесення, втім тепер відомо точно — Bloodlines 2 не вийде у 2021 році. Взагалі. *зітхання*

Та як виявилося, температура у виробничому пеклі, де стільки років вариться Bloodlines 2, значно вища, ніж ми собі гадали. Пригадуєте, минулого року в лавах розробників відбулися незрозумілі кадрові перестановки? Так-ок, студію Hardsuit Labs наробила щось таке, що Paradox Interactive вирішили відмовитися від послуг цих розробників і передати гру новим розробникам. Назва цієї студії поки невідома, але Льюнґеруд зауважив, що мова йде не про повну переробку Bloodlines 2, а тільки про закінчення основних робіт та доведення гри до якнайкращого стану.

Що ж, тепер можна точно не чекати Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 щонайменше до січня 2022. Питання тепер тільки в тому, що саме ми побачимо на релізі?

Читайте також

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Paradox випадково злила на форуми анонс Victoria 3

Victoria 2

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

У Crusader Kings III дозволять стати поетом

Crusader Kings III

У Crusader Kings 3 незабаром почнеться зима

Crusader Kings 3

Нащо потрібна платна підписка на Crusader Kings II?

Crusader Kings III продалася накладом у 1 000 000 примірників

Забирайте Teleglitch: Die More Edition безкоштовно і назавжди

Teleglitch: Die More Edition

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: