Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Видавництво Paradox Interactive оприлюднило фінансовий звіт за 2020, який виявився найуспішнішим роком за всю історію існування компанії. Загальний прибуток Paradox зріс на 39%, стратегії Stellaris, Europa Universalis IV і Cities: Skylines досі відмінно продаються (звісно, з урахуванням DLC), а Crusader Kings III стала найуспішнішою новинкою видавця і регулярно опинялася в переліку найкращих ігор 2020 року (в нашому теж).

Але разом із тим є неприємні новини. Виконавничий директор Paradox Interactive Ебба Льюнґеруд повідомив, пандемія і роботу з дому все ж суттєво знизила швидкість роботи всіх ігротворчих студій Paradox, тому всі нові проекти зазнають перенесення. Та оскільки більшість із них є поки неанонсованими, то Льюнґеруд зосередив увагу на вже відомій та очікуваній багатьма грі — Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2.

На початку осені представники Paradox попереджали про можливість чергового перенесення, втім тепер відомо точно — Bloodlines 2 не вийде у 2021 році. Взагалі. *зітхання*

Та як виявилося, температура у виробничому пеклі, де стільки років вариться Bloodlines 2, значно вища, ніж ми собі гадали. Пригадуєте, минулого року в лавах розробників відбулися незрозумілі кадрові перестановки? Так-ок, студію Hardsuit Labs наробила щось таке, що Paradox Interactive вирішили відмовитися від послуг цих розробників і передати гру новим розробникам. Назва цієї студії поки невідома, але Льюнґеруд зауважив, що мова йде не про повну переробку Bloodlines 2, а тільки про закінчення основних робіт та доведення гри до якнайкращого стану.

Що ж, тепер можна точно не чекати Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 щонайменше до січня 2022. Питання тепер тільки в тому, що саме ми побачимо на релізі?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Cities Skylines 2

Crusader Kings 3 досі не має фоторежиму, але в лютому це виправлять

Crusader Kings 3

Доповнення Royal Court для Crusader Kings 3 перенесли на 2022 рік

Humble Bundle зібрали багато стратегій від Paradox Interactive у новому наборі

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Paradox випадково злила на форуми анонс Victoria 3

Victoria 2

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

У Crusader Kings III дозволять стати поетом

Crusader Kings III

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: