Творці Dear Esther тепер підтверджено рятують Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2

Віднедавна стало офіційно відомо, що над RPG Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 працюють британські розробники із The Chinese Room замість Hardsuit Labs. Раніше видавець Paradox Interactive обіцяв нам розкрити чимало новин про гру у вересні, тож нарешті ми отримали трейлер, кілька знімків гри та назву студії-розробника.

Оригінальна Vampire: The Masquerade – Bloodlines запам’яталася ґеймерам пропрацьованими рольовими елементами, що давали чималу свободу гравцеві у цьому атмосферному світі вампірських кланів.

Нам показали трейлер з фрагментами пост-альфи гри. Тим не менш, гра тепер може багато в чому відрізнятися від того, що показали нам 4 роки тому попередні розробники, роботою яких були незадоволені Paradox Interactive. Більше того, The Chinese Room записали відео, де вони розповідають про своє бачення прийдешньої Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2.

Власне, The Chinese Room відома наративними іграми, серед яких переможці численних нагород Dear Esther, Everybody’s Gone to the Rapture та Amnesia: A Machine for Pigs (враження від Amnesia: The Bunker). Цікаво, що ця студія планує випустити ще й Still Wakes the Deep на початку наступного року. Варто зазначити, що розробникам також довелося відмовилися від наміру робити Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 для PlayStation 4 та Xbox One.

Більше скріншотів гри та концепт-арт можна знайти за посиланням. Ігроладне відео варто чекати у січні. Реліз гри заплановано на осінь наступного року на Xbox Series, PS5 та ПК. Варта уваги також стаття про топ-10 ігор про вампірів.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Гладкий Максим