«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

Senua’s Saga: Hellblade II, пригодницький екшн від Ninja Theory з великим акцентом на психічний розладах головної героїні, яка постійно чує дивні голоси в голові, перебуває у звичайному та потойбічному світах та самотужки долає важкі перешкоди у вигляді велетенських почвар.

Західні журналісти залишись у захваті від перших 40 хвилин проведених у проєкті, про що ми дізналися з їхніх прев’ю матеріалів:

Hellblade 2 ставить на перше місце постановку та історію, що більше схоже на підхід до ігор від студій PlayStation, ніж Xbox. Боївка відчувається в рази кращою порівняно з оригіналом, а більш видовищною її роблять анімації на кшталт процедурних, які плавно перетікають одна в одну. Візуал вражає своєю деталізацією, як і звукове супроводження, а головоломки залишились на рівні складності першої частини.

IGN

Якщо ви думаєте, що окрім якісної історії та графіки Hellblade 2 більше нічого не може вам запропонувати, то це зовсім не так. Бойова система стала в рази кращою та одночасно складнішою порівняно з оригіналом. Меч у руках головної героїні відчувається дійсно важким, яким не вийде спамити, а потрібно постійно вивіряти таймінги противників, щоб вчасно ухилятися та відбивати їхні атаки. Гра дійсно виглядає фантастично за рахунок якісно поставленого освітлення та плавних рухів камери. Після проходження прев’ю версії я одразу захотів пройти Hellblade 2 повністю, що буває досить рідко.

Gamespot

Восьме консольне покоління дуже рідко дивує нас іграми “нового покоління” під що ідеально підходить Hellblade 2. У проєкті якісно налаштована боївка, лінійна та сфокусована на історії пригода. Атмосфера зроблена на дуже високому рівні, оскільки ви постійно відчуваєте себе у загрозі з боку велетенських монстрів чи психічних розладів головної героїні. Повільні тактичні битви набувають нових барв, завдяки новим здібностям та дуже атмосферному саундтреку. Загалом сиквел виглядає дуже перспективно, а його технічна реалізація щонайменше графічний стрибок порівняно з іншими сучасними іграми.

Polygon

Hellblade II стирає межі між грою та реальністю, в першу чергу через мальовничий візуал та неймовірно реалістичні анімації. Сенуа досліджує світ повний сутичок та паранормальних явищ, крок за кроком прокладаючи собі шлях. Особилово якісно зроблений саунд дизайн, дивні голоси у голові героїні то стихають до шепоту, то кричать, в залежності від ситуації. Студія Ninja Theory завжди хотіла створювати за допомогою технологій мистецтво, що змінює життя і цього разу вони як ніколи близькі до досягнення цієї мети. Ми хочемо, аби Hellblade II стала новим стандартом для ексклюзивів Xbox.

Gamesradar

Керівник відділу спецефектів із Ninja Theory окремо наголосив на тому, що Hellblade 2 працюватиме у 30 кадрів на обох версіях Xbox Series задля кінематографічності. Трохи раніше під час презентації Xbox Developer Direct нам розповіли, що тривалість гри складатиме від 7 до 9 годин.

Вихід Senua’s Saga: Hellblade II запланований на 21 травня для консолей Xbox Series X|S та ПК. Гра з першого дня буде у підписці Xbox Game Pass. На релізі гра матиме офіційну українську текстову локалізацію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u